Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nobre Kur'an'ı inceliyor

04 Ağustos 2008 / 14:28
Beşiktaşlı Nobre, yaptığı çok özel açıklamalarla olay olacak gibi. Özel dünyasını açan Nobre, şu anda Kur'an'ı inceliyor.
Beşiktaş'ın Brezilya asıllı Türk futbolcusu Mert Nobre, ''Kuran-ı Kerim'i de incelemeye başladım'' dedi.

Nobre, Siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin Ağustos sayısında yer alan röportajında, özel hayatına ilişkin soruları cevaplandırdı.

Başucu kitabının İncil olduğunu belirten Nobre, son dönemde Kuran-ı Kerim'i de incelemeye başladığını söyledi.

BOĞAZA RESMEN AŞIĞIM

Golcü futbolcu, Türkiye ve İstanbul'da en çok nereleri sevdiğinin sorulması üzerine, ''Anlatacak ve gezilecek çok yer var ama şu benim için kesin bir yargıdır; Boğaz'ın tamamına resmen aşığım'' cevabını verdi.

EN SEVDİĞİ TÜRK YEMEKLERİ

En sevdiği Türk yemeğinin ise döner ve sütlaç olduğunu ifade eden Nobre, ''Balık ve deniz ürünlerinden kesinlikle vazgeçemem. Türk yemeklerinden de en çok döner ve sütlacı seviyorum. Brezilya'dan ise, picania isimli bir et yemeğini'' diye konuştu.

DÖVMELERİ RUHUNUN YANSIMASI

Dövmelerinin kendi ruhunu ifade ettiğini ifade eden Nobre, ''İki tane samuray dövmem var. Bunlar benim savaşçı ve mücadeleci ruhumu ifade ettiği için yaptırdım. Ayrıca eşim Pricsila'nın ve çocuklarımın isimlerini yazdırdım. Son olarak da bana şans getirmesi için bir Japon balığı dövmesi yaptırdım'' dedi.
Kaynak:
Bu haber toplam 914 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri