Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

NTV'de Canlı Yayın Skandalı

22.05.2010 15:50
CHP kurultayını canlı veren NTV spikeri Oğuz Haksever, mikrofonun açık olduğun unutunca Kılıçdaroğlu hakkında şok sözler sarfetti...

Kemal Kılıçdaroğlu salona geldi ama kargaşa ve izdiham eksik olmadı. Hatta kendisi bile düşme tehlikesi geçirdi. Basın mensuplarının masası da devrildi..

KARGAŞA VE İZDİHAM
860 kişilik yerli ve yabancı basın ordusu bir an için görev yapamaz hale geldi. Yaşanan aksilikler canlı yayın yapan basın mensuplarını çileden çıkardı. NTV'den Oğuz Haksever de karmaşaya ve düzensizliğe isyan edenlerden birisiydi..

DELEGE YERİNE KÜRSÜYE YÖNLENDİRİLİNCE

Kılıçdaroğlu'nun konuşma yapacağını zanneden delegeler ayaklandı, salon karıştı.. Ancak Kılıçdaroğlu yanlış yere götürülünce o anda büyük karmaşa yaşandı. Korumaları konuşma yapacağını zannederek onu yanlışlıkla kürsüye doğru götürmeye başladı.

HAYIR MI GELİR?

İşte o sırada Oğuz Haksever, mikrofonun açık olduğunu unuttu ve " bunu beceremeyen adamlardan memlekete hayır mı gelir" dediği duyuldu.

Haksever canlı yayında olduğunu unutunca Türkiye bu şok sözleri şahit oldu..

SÖZLERİM İZDİHAMLA ALAKALIYDI

Bu sözlere tepkiler gelince Haksever yine canlı yayında açıklama yapmak zorunda kaldı. Haksever şunları söyledi:

Bu sözler izdihamla ilgiliydi. Son gelişmeler ardından görülen ilginin göstergesiydi. Salonda ezilener oldu. Bu gerçeketn beklenmeyen bir şeydi. Bu sözlerim tamamen izdihamla alakalıydı.

Bu haber toplam 2638 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri