Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Obama’yı bir de Farklı Açıdan Dinleyin

06 Kasım 2008 / 15:11
Nathanael Kapner, Amerikan'ın yeni Başkanı Obama'nın “0'dan 5'e” adındaki eğitim planıyla ilgili çarpıcı iddialar öne sürdü.
GerçekYahudiler (realjews.com)'dan Rahip Nathanael Kapner, Amerikan'ın yeni Başkanı Obama'nın “0'dan 5'e” adındaki eğitim planıyla ilgili çarpıcı iddialar öne sürdü. Kapner'in iddialarını yazdığı makalesini TIMETURK için tercüme ettik.

OBAMA'nın “0'dan 5'e” BÜYÜK AĞABEY PLANI

Amerikalı bebeklerin zihinlerini tahakküm altına alınması, Obama'nın başkanlığında gerçekleşmek üzere. Bu, yeni Amerikan başkanının “0'dan 5'e planı” adını verdiği Erken Çocukluk Önerileri kapsamında gerçekleşecek. Başa gelen yeni Büyük Ağabey Barack Obama, bu plan hakkında şunları söylüyor:

“0'dan 5'e planı, bebekler için erken bakım ve eğitim sağlayacak. Bu çocukların yuvadan önce hazır olması için elzem. Erken Öğrenme Ödenekleri sağlayarak eyaletlerin 0'dan 5'e çabalarına yardımcı olacağım. Böylece gönüllü olarak evrensel okul öncesine ulaşacağız”.

Obama'nın ağzından bu birkaç söz Büyük Ağabey'in hayatlarımız ve kültürlerimize işgal niyetleriyle dolu.

Sosyal Mühendislik Kancası

Büyük Ağabey'in işgalci planlarıyla yüklü Amerikan bebeklerinin zihinlerini Obama'nın tahakküme alması, kişisel özgürlüklerimizden bizleri ayıracak büyük bir adımdır.

Her şeyden önce, Obama, Amerikan bebekleri için “erken bakım”a çağırıyor. Bu ailelerin çocuklarını Büyük Ağabey'in kucaklarına atması için açık bir “kanca”dır.

Federal Rezerv Bankası'ndaki Siyonist Yahudilerin para sistemimizi ele geçirmesiyle ortaya çıkan hızlı enflasyon “0'dan 5'e” bebeklerin ailelerini tam zamanlı işlerde çalışmak zorunda bıraktı. Yani Obama'nın 0'dan 5'e Planı, Federal Hükümet'in sağladığı bedava “bebek bakımı”, çalışan anneler için Tanrı'nın gönderdiği bir hediye. Fakat Obama'nın bebek-bakım hizmeti, “sosyal mühendislik” programından başka bir şey olmayacak.

İkinci olarak, bebekler ve yeni yürüyenler için “eğitim”, “laik” ve “Hıristiyanlık-karşıtı” bir kurum olan Federal Hükümet'in elinde olacak. Federal Hükümet, “0'dan 5'e” bebekleri nasıl zehirleyecek? Cevabı hepimiz biliyoruz.

Genç kolay etkilenir zihinlere, resimli çocuk kitaplarıyla “aynı cinsiyet ilişkileri”, “otoriteye itaat” (ailelere değil, hükümet otoritesine) ve “siyasi doğruluk” öğretilecek. Çocuklara dini, rengi ya da cinsel seçimi genelden farklı olan insan ya da grubun davranışlarını eleştirmenin ifade özgürlüğüne dahil olmadığı öğretilecek.

Üçüncü olarak, Obama'nın eyaletlere sağlayacağı Erken Öğrenim Ödenekleri, eyalet özgürlüğünün merkezi otorite Federal Hükümet tarafından düşürülen son kalesi olacak. Bu merkezi hükümetin başkanlığını ahlaki pusulası olmayan bir sosyopat, psikolojik olarak sakat Barack Obama yürütecek.

Öğretmenlik Siyonist Yahudilerin elinde

Siyonist Yahudi öğretmenler, Obama'nın 0'dan 5'e planında tavsiye olunan öğretim görevlisi ödeneklerinden faydalananlar olacaklardır.

Halihazırda Amerikan Öğretmenler Federasyonu (AFT), “Hıristiyanlık Karşıtı” yaklaşımı olan Siyonist Yahudiler tarafından yönetilmektedir. AFT'nin şu anki başkanı Siyonist Yahudi Randi Weingarten'dır. New York'tan bu Siyonist Yahudi,1,4 milyon üyeli Amerikan Öğretmenler Federasyonu'nun başıdır.

Weingarten, AFT'nin başkanlığını 2005'te, Siyonist Yahudi Sandra Feldman'dan (Sandra Abromowitz) aldı. Gerçekten de, dünyanın Siyonist Yahudi Merkezi New York, Siyonist Yahudi öğretmeleriyle AFT'nin erkindedir.

AFT'nin Siyonist-Yahudi kökleri New York'un Yahudi dünyasında başladı. 1941'de, komünizm destekçisi bir varlık olarak Öğretmenler Locası olarak Brooklyn'de kuruldu. Daha sonra öğretmen sendikasının büyümesiyle Amerikan Öğretmenler Federasyonu'na dönüştü. Öğretmenler Locası'nın kurucuları ve başkanları iki Siyonist Yahudi, Albert Shanker ve Charles Cogen'di.

Shanker, Öğretmenler Locası'nın baskın lideri olarak çıkarak locayı, 1960'larda Birleşik Öğretmenler Federasyonu'na ve 1961'de işçi sendikası Amerikan Öğretmenler Federasyonu'yla birleştirdi. 1974'te Shanker AFT'nin başkanı olarak büyük bir güç savaşının ardından kendini başkan olarak atadı. 1997'de beyin kanserinden öldükten sonra, himayesindeki başka bir Siyonist Yahudi Sandra Feldman başa geçti. Feldman'da 2005'te kanserden öldü. Ardından da başa Siyonist Yahudi Randi Weingarten geldi.

Büyük Ağabey'in Amerikan bebeklerinin zihinlerini tahakküm altına alma politikasını hazırlık olarak AFT'nin Erken Çocukluk Eğitmenleri üzerine bir ajandası bulunuyor. Amerikalı bebeklerimiz kimden öğrenecek? Obama'nın 0'dan 5'e planında Amerikalı bebeklerin zihinlerini yıkamak kimin fikri olabilir? Siyonist Yahudiler…

Bu haber toplam 946 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri