Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Öldürülürken kameralar kaydetti

21.09.2009 19:02
Münevver Karabulut cinayetinde iki aile arasında arabulucu olarak bilinen Cemil Baran, olayla ilgili yeni iddialarda bulundu.
EV 24 SAAT İZLENİYORDU

Baran, yaptığı açıklamada, bir senaryo yazılarak bazı kişi ve kurumları kurtarma operasyonları yapıldığını belirtti. Cinayeti tek kişinin değil 6 kişinin işlediğini ileri süren Baran, "Olayda 2 bıçak, bir testere ve bir de büyük balta kullanıldı. Bu evde olay işlenirken, Biri Bizi Gözetliyor evindeki gibi 24 saat bir firma tarafından izleniyordu. Cinayet masası amiri, gözü kara müdürüm Hüseyin Çapkın ve vali; bu işleri ört bas etmeyin. Kim yanarsa yansın, gerçekleri açıklayın. Kamera ve güvenlik sistemleri yapan firmaya gidin. Münevver nasıl kesildi, evden kim taşıdı, Hayyam Garipoğlu ne zaman geldi hepsi görülecektir.

İZLEYEN FİRMA GARİPOĞLU AİLESİ'NİN

Bu firma Hayyam Garipoğlu'nun oğlu Fatih Garipoğlu'nundur. Cinayetle ilgili her şey bu firmadaki kasetlerde vardır. Yarın itibarıyla birinci dalga başlıyor. Hayyam, Kasım ve firmanın sahibi Fatih Garipoğlu, anne Muhterem Garipoğlu gözaltına alınacak.

CEM İSTANBUL'DA YAKALANMADI

Emniyet'in içindeki çürük elmalar da yavaş yavaş gözaltına alınacak. Başbakan ve İçişleri Bakanına söylüyorum; Valim ve gözü kara emniyet müdürüm Hüseyin Çapkın'a da söylüyorum; eğer siz Ermenistan'da yakalanıp Türkiye'ye getirildiğini açıklamazsanız, eğer sizler de bu oyunun içine girerseniz, ayın 30'unda ben açıklayacağım. Bildiklerim var. Cem İstanbul'da yakalanmadı.

MÜNEVVER'E DİRİ DİRİ İŞKENCE YAPILDI

Kilit isim Ahmet ve ismi Şükran olan bir kadın var. Ahmet, şu an görevde olan yükset rütbeli birisidir. Emniyet ve askeriyeyi zan altında bırakmak istemiyorum. Çürük elmalar temizlenecek. Münevver'e diri diri işkence yapılırken, 3 derin, 29 küçük yara var. Çarpı işareti atılaraktan işkence yapıldı. Cem'in kıskançlık krizi değildir. Bunlar ailece sapıktır, bir kaç tanesi hariç. Münevver parçalanırken üstünde kıyafet yoktu. Olay olurken kimlerin geldiği kameralar tarafından kaydedilmiştir."

Baran, olayla ilgili olarak 100-150 kişinin gözaltına alınacağını ve bunlar arasında ilginç isimler olacağını ileri sürdü.

Bu haber toplam 1896 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri