Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ölü Yok, Eğlenceye Devam!

12.12.2009 00:12
Sabah saatlerin maden işçilerimizin hayatlarını kaybetiği açıklanırken, Ece Erken, saat:13:00'da 'ölü yok' eğlenceye devam dedi!

 

 Saat 13.00’te atv’de yayınlanan Mavi Şeker adlı programın sunucu Ece Erken, Bursa’da yaşanan grizu patlamasında henüz ölü olmadığını söyledi. Oysaki sabah saatlerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesindeki bir maden ocağında meydana gelen göçük sonrası mahsur kalan işçilere ilişkin, ''Kurtarma ekipleri olayın yaşandığı bölgeye ulaştı. Maalesef işçiler hakkın rahmetine kavuştu'' açıklaması yaptı. Ölü sayısı ise 19 olarak bildirildi.

Aynı gün öğle saatlerinde yayına başlayan müzik eğlence programı ‘Mavi Şeker’de sunucu Ece Erken, ‘Gazetelerde bugün çıktı ama şu an doğrulanmadı ölü sayısı. Madende can pazarı yaşandı, 19 kişi göçük altında. (…) Eğer kaybımız varsa ki, inşallah yoktur Allah’tan rahmet diliyoruz, yakınlarına sabır diliyoruz’ diyerek olayı duyurdu.

Ece Erken, programın amacının insanları kederden uzaklaştırmak olduğunu belirtip, bu konularda en duyarlı programlardan biri olduğunu belirterek, Tokat’ta 7 askerin şehit edilmesinden sonra yayın yapmayan tek program olduklarını söyledi.

 

Bu haber toplam 2322 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri