Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Davutoğlu'na Suikast Hazırlığı!"

14.05.2010 00:02
Nihal Bengisu Karaca ve Ahmet Tezcan’ın sunduğu İkide Bir programında Önder Aytaç gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı

CHP lideri Deniz Baykal’ın kaset olayının konuşulduğu programda "Kasedi kim sızdırdı?" sorusunu soran Nihal Bengisu Karaca'ya Önder Aytaç'tan çarpıcı açıklamalar geldi.

“YENİ KASETLER YOLDA!”
Kasedi Ergenekon derin yapılanmasının sızdırdığını iddia eden Aytaç, Ergenekon iddianamesinden pasajlar okudu. Bundan sonra başka partilerden kişilere ait kasetlerin de ortaya çıkacağını iddia eden Aytaç, "MHP ve AK Parti’den kişilere ait kasetler ortaya çıkacaktır" dedi.

DAVUTOĞLU’NA SUİKAST HAZIRLIĞI” İDDİASI!
Kasetin sızdırılmasının küresel bağlantılarına da dikkat çeken Aytaç, Ahmet Davutoğlu’nun komşularla sıfır problem siyasetinden rahatsız olan dış güçlerin rahatsızlığının yansımasının bu kasetle kendisini gösterdiğini söyledi. Bu nedenle önümüzdeki günlerde Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’na bir suikastin yapılabileceğini öne süren Aytaç, "Hedefteki isim Davutoğlu" dedi. Aytaç, Davutoğlu’nun sıkı şekilde korunması gerektiğini söyledi. Başbakan’ın Türkiye’de yaşayan, Ermenistan vatandaşı Ermenilerle ilgili çıkışını da eleştiren Aytaç, Başbakan’ın Dışişleri Bakanı Davutoğlu’nu daha fazla dinlemesi gerektiğini söyledi.

Doğan Holding’in patronu Aydın Doğan’la ilgili ilginç bir iddia da bulunan Aytaç, Doğan’ın 4 gündür kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ için CHP’nin başına geçmesi için kulis yaptığını söyledi.

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın isterse 24 saatte kaseti sızdıranları bulabilir diyen Aytaç, Başbakan’a sızdıranları bulması için çağrıda bulundu.

Bu haber toplam 2116 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri