Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Onlara sözüm var

05 Haziran 2008 / 17:07
Trabzonspor'a vereceğim, onlara sözüm var''
FB, Gökhan Ünal'ı neden alamadı?

Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor'un Kayserispor'dan transfer ettiği futbolcu Gökhan Ünal'dan, yüksek bonservis bedeli nedeniyle vazgeçtiğini açıkladı.

Kulübün internet sitesinde, Fenerbahçe'nin Gökhan için yaptığı teklifi Kayserispor Başkanı Recep Mamur'un, ''Gökhan'ı Trabzonspor'a vereceğim, onlara sözüm var'' diyerek geri çevirdiği yönünde medyada yer alan haber üzerine yapılan açıklamada, yüksek bonservis bedeli nedeniyle bu oyuncudan vazgeçildiği bildirildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Gökhan Ünal transferi konusunda Sayın Mamur'un bu şekilde bir reddi söz konusu değildir. Kulübümüz, Kayserispor ile Gökhan Ünal transferi konusunda görüşmüş, ancak istenen bonservis bedelinin çok yüksek olması sebebiyle, kendilerine Gökhan Ünal'ı bu bonservis bedeli karşılığı transfer etmemizin mümkün olmadığı bildirilmiştir. Dolayısıyla Kayserispor yönetiminin teklifimizi reddi değil, kulübümüzün yüksek bonservis bedeli nedeniyle talebini geri çekmesi durumu söz konusudur. Gökhan Ünal transferinin hem Trabzonspor hem de Kayserispor için hayırlı olmasını diliyoruz.''

Kaynak:
Bu haber toplam 776 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri