Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

O'nu ne çıldırttı?

16 Ağustos 2008 / 13:35
Fenerbahçe'nin genç oyuncularından biri Aragones'in sabrını taşırdı. Aragones'in "ayağını denk al" dediği futbolcu bakın kim?
Aragones'in sabrı taştı. Partizan maçından sonra formasını yere atan Kazım'a İspanyol hocadan uyarı geldi. Samandıra'da futbolcuyu yanına çeken hoca "ayağını denk al" diyerek Kazım'a gözdağı verdi.

Fanatik'in haberine göre; Partizan maçı öncesi yapılan yürüyüş sırasında, Kazım'ı kulaklıkla müzik dinlerken gören Kurt hoca, tercümanı aracılığıyla sert uyarılarda bulundu: “20 yaşında bir adam bu hareketleri yapmaz. Sen, büyük bir camianın futbolcususun ve buna uygun davranışlarda bulunmak gerekir.”

AKLINI BAŞINA TOPLA

“Senden ciddi tavırlar içinde olmanı bekliyorum. Popçu musun, topçu mu, bunun kararını ver.” Bu öğütlere kulak asmayan Kazım, yürüyüş sonunda da aynı tavrı sürdürünce bir kez daha uyarıldı.

FORMAYI YERE ATINCA OLANLAR OLDU

Asıl bomba ise Kazım'ın oyundan alınınca formasını yere atması oldu. Önceki gün idmanda oyuncusunu yanına çağıran Aragones, “Aklını başına topla. Disiplini bozmana izin vermem. Yaşamını bir profesyonel gibi sürdür. Ayağını denk al” diyerek, bundan sonra tolerans göstermeyeceğini ortaya koydu.
Kaynak:
Bu haber toplam 852 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri