Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Otel Yaktı Polis Çağırdı

14 Ağustos 2008 / 07:58
Yaktığı otelin yanındaki iş hanının camını kırıp, klimaların bulunduğu bölümden atlayarak handaki bir avukatlık bürosuna girdiğini tespit eden polisler, itfaiyenin merdiven aracıyla iş hanına girdi.
Aksaray'daki 8 katlı bir otelde konaklayan bir kişi, bulunduğu otel odasında yangın çıkardıktan sonra kaçmaya çalışırken, olay yerindeki polislerce yakalanarak gözaltına alındı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Aksaray Ordu Caddesi Ceylan Sokak'ta bulunan 8 katlı Ayma Otel'de konaklayan bir kişi, akşam saatlerinde otelin ikinci katındaki cama çıkarak, polis çağırdı ve gelmemesi durumunda oteli yakacağını söyledi.

Polisin gelmemesini bahane eden şahsın, daha sonra kaldığı odayı ateşe vererek yaktığı ve yangının olay yerine çağrılan itfaiye ekiplerince büyümeden söndürüldüğü öğrenildi.

Yangını çıkaran kişinin, otelin yanındaki iş hanının camını kırıp, klimaların bulunduğu bölümden atlayarak handaki bir avukatlık bürosuna girdiğini tespit eden polisler, itfaiyenin merdiven aracıyla iş hanına girdi.

Polisin iş hanında yakaladığı kundakçı, daha sonra Aksaray Polis Merkezi'ne götürüldü.
Kaynak:
Bu haber toplam 896 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri