Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Otomobile silah hediye!

23 Mayıs 2008 / 08:57
Otomobil alana silah bedava.

ABD'de bir otomobil satıcısı, yaptığı kampanyayla otomobil alan müşterilerine ücretsiz silah veriyor.

Missouri'de General Motors ve Ford otomobillerinin satışını yapan Max Motors'un sahibi Mark Muller, bu hafta başlattığı kampanyayla satışların arttığını belirterek, son 3 günde 30'dan fazla otomobil ve kamyon sattıklarını, bunun da normal satışın çok üstünde olduğunu söyledi.

''Satışlarımız 4 katına çıktı'' diyen Muller, otomobil alan müşterilerine bir silah dükkanından 250 dolarlık silah ya da 250 dolarlık benzin kartı hediye ettiklerini anlattı.

Muller, otomobil alana ücretsiz silah kampanyasını, ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık seçiminin Demokrat Parti aday adayı Barack Obama'nın, Orta Batı'da yaşayanların, silaha ve İncil'e sarılmalarından ötürü acınası durumda oldukları yönündeki sözleri üzerine başlattığını, bunu çok kırıcı bulduğunu bildirdi.

Muller, ''Hepimiz pazar günleri kiliseye gidiyoruz ve silah taşıyoruz. Şu anda cebimde silahım, kamyonumda tüfeğim var. Dışarıda çakalları vurmak zorundayız, ineklerimize ve tavuklarımıza saldırıyorlar. Hiçbir şeye sarılmıyoruz. İstediğimizde silah sahibi olabileceğimiz özgür bir ülkede yaşadığımız için memnunuz. Olması gereken bu'' dedi.

Kaynak:
Bu haber toplam 774 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri