Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Oyun herşey demek değil

31 Aralık 2008 / 13:45
Oyun yapımcısı Blizzard'dan bir yetkili, 11,5 milyon insanın hayatının oyundan ibaret olmadığını kanıtlar nitelikte, kanserle mücadele için bir kampanya başlattı.
Blizzard yetkilisi Katherine Allen, Lösemi ve Kan Kanseri Topluluğu adına önemli bir çalışmaya imza attı. World of Warcraft oyuncularını, kendi bağış sitesi üzerinden LLS (Lukemia & Lymphoma Society) için en az 25 dolarlık bağış yapıp, yorum kısmına "For the Alliance" veya "For the Horde" yazanlardan üç şanslı kişiye bir yıllık WoW oyun kartı hediye etmeyi planlayan Allen, toplam bağışların 5.500 doları geçmesi durumunda (bu haber yazıldığı sırada bağışlar 24.000 dolara ulaşmıştı) bir şanslı oyuncunun World of Warcraft abonelik ücretini ömür boyu kendi cebinden ödeyeceğini açıkladı.


Tebrikler Blizzard!Lösemi ve kan kanserine karşı dünya çapında verilen mücadelede en önemli kurumlardan biri olan LLS'ye yapılan bu dev yardım, tamamen sanal ortamda gerçekleştiği için yaşanan duygulu anlar karelere yansımazken, Blizzard'ın hitap ettiği dev kitleyi bu kadar hassas ve önemli noktalara yönlendirmesi gerçekten alkışı hak ediyor.
Kaynak:
Bu haber toplam 1250 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri