Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DÜNYA ŞAMPİYONU GÖKYÜZÜ’NDE

21.01.2010 06:51
Özel Maltepe Gökyüzü Eğitim Kurumları, Dünya şampiyonu sporcuları öğrencilere tanıtmaya ve onlarla buluşturmaya devam ediyor.

Türk Milli Sporcularına önem veren, bu konuda her yıl olduğu gibi kendi alanında iddialı olan, Özel Maltepe Gökyüzü Eğitim Kurumları, Dünya şampiyonu sporcuları öğrencilere tanıtmaya ve onlarla buluşturmaya devam ediyor.

İstanbul Maltepe’ de eğitim veren özel Maltepe Gökyüzü Eğitim Kurumları,  tarihinde Dünya Tekvando Federasyonu (WTF) tarafından  en başarılı 4. sporcu olarak gösterilen, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da düzenlenen Dünya Tekvando Şampiyonası'nda 3. kez Dünya şampiyonluğunu kazanan, ilk Türk Taekwondocusu olarak da tarihe geçen Milli Tekvandocu Bahri Tanrıkulu’ nu ağırladı.

Gökyüzü’nde büyük bir coşku ile karşılanan Milli Tekvandocu  öğrencilerle  sohbet etti ve Minik Tekvandoculara tavsiyelerde bulundu. Bahri Tanrıkulu, Gökyüzü Eğitim Kurumları’ nda gördüğü büyük ilgiden memnun kaldığını ve öğrencilerin spora olan ilgisinin kendisini mutlu ettiğini belirtti.

Kaynak:
Bu haber toplam 1416 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri