Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hilmi Özkök suskunluğunu bozdu

14.04.2009 22:31
İlker Başbuğ'un bugün düzenlemiş olduğu toplantıya görevli ve emekli tüm kuvvet komutanları katıldı. Lakin gözler Özkök'ü aradı. Özkök suskunluğunu bozdu ve...
Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un bugün düzenlemiş olduğu toplantıya görevli ve emekli tüm kuvvet komutanları katıldı. Lakin gözler Özkök'ü aradı. Özkök suskunluğunu bozdu ve...

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un bugün düzenlemiş olduğu toplantıya görevli ve emekli tüm kuvvet komutanları katılırken Emekli Orgeneral Hilmi Özkök katılmamıştı.

Salonda Emekli Paşa Özkök için ayrılan koltuk boştu. Özkök “İzmir’de yaşadığım için toplantıya katılmadım. Toplantıyı TV’den izledim” dedi.

BAŞBUĞ, KARADAYI VE KIVRIKOĞLU'NUN ORTASINA OTURDU. HİLMİ ÖZKÖK YOKTU

Konuşmasını yapmak için salona giren Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, protokol sırasında yer alanların ellerini tek tek sıktı. Başbuğ, Eski Genelkurmay Başkanları İsmail Hakkı Karadayı ve Hüseyin Kıvrıkoğlu'nun ortasına oturdu. Eski Genelkurmay Başkanlarından Yaşar Büyükanıt davetliler arasında yer alırken, Eski Genelkurmay Başkanlarından Hilmi Özkök'ün olmaması dikkat çekti.

Bilindiği gibi Kıvrıkoğlu ve Karadayı, Encümen-i Daniş toplantılarıyla ve internete düşen ses kayıtlarındaki ilginç itiraflarla gündemdeydi. Salonda Ergenekon Operasyonu kapsamında yargılanan Org. Kemal Yavuz, Org. Tuncer Kılınç gibi isimler de gözden kaçmadı.
Bu haber toplam 1158 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri