Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pamukoğlu’nun sağkolu Lions yöneticisi çıktı

18.12.2009 00:09
Hak ve Eşitlik Partisini kuran emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu’nun 2. Adamı Lions kulüplerinin kurucusu çıktı.

'Biz siyaseti vatan aşkı olarak biliriz’ sloganıyla Hak ve Eşitlik Partisini kuran emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu’nun 2. Adamı Lions kulüplerinin kurucusu çıktı.

ASLAN DEĞİRMENCİ'nin haberi

Ulusalcı söylemleri ve duyarlı medya kuruluşlarını yakmakla gündeme gelen Osman Pamukoğlu’nun Genel Başkanlığını yürüttüğünü Hak ve Eşitlik Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Özgün’ün, Ankara Keçiören Lions ve Anadolu'da bulunan Leo Kulüplerinin üst yönetimini (District) kurup, Kurucu Genel Başkanlıklarını yaptığı öğrenildi.
ÖZGÜN’ÜN GURUR DUYDUĞU ÖZGEÇMİŞİ
Özgün’ün kendi kişisel sitesi olan www.bahadirozgun.com’da yer alan özgeçmişinde, kökü dışarıda olan Lions kulüplerinde yıllarca canla başla çalıştığını ve üst yönetiminde görev aldığını övünerek anlattığı görülüyor. Bahadır Özgün’ün kişisel Web sitesinde ‘hakkımda’ başlıklı kısım tıklandığında kendisini şu şekilde tanıttığı görülüyor: “Askerlik sonrası sistemi ve çalışmalarını yakından tanımak amacı ile girdiğim Lions derneklerinin gençlik teşkilatı olarak tanımlayabileceğim LEO kulüplerinden Ankara Keçiören Leo Kulübünün kurucu asbaşkanlığı ve ardından başkanlığı görevinde bulundum. Daha sonra 118-U bölgesi olarak tanımlanan o süreçte tüm Anadolu'da bulunan Leo Kulüplerinin üst yönetimini (District) kurup, Kurucu Genel Başkanlığı görevine seçimle geldim. Görev sürem sonunda Lions derneklerine veda ettim.”
MASKE DÜŞTÜ
Sıkı bir AB karşıtlığıyla tanınan Pamukoğlu’nun kökü dışarıda kulüplerin kuruculuğunu ve başkanlığını yapanlarla birlikte hareket etmesi de manidar bulundu.


Kaynak:
Bu haber toplam 2946 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri