Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Paraları çuvalla olan ünlüler

30 Ağustos 2008 / 11:29
Kadın programlarına konuk olan ünlüler para alıyor. Üstelik de ücretler el yakıyor. Bakın en pahalı konuk kim?
Ünlü isimlerin sabah ve öğlen saatlerinde yayınlanan kadın programlarına konuk olma ücreti el yakıyor! Ekranın en pahalı konuğu; 40 bin YTL ile Bülent Ersoy! ..

BÜLENT ERSOY PAZARLIKLI 40 BİN YTL

Konuk ücretleri el yakıyor Gündüz kuşağındaki kadın programları arasındaki rekabet, konuklarına yarıyor! Ekrana çıkıp, hikayelerini anlatmak için ücret alan şiddet ve ihanet kurbanlarının yanı sıra ünlüler de konuk olmak için para alıyor. İstedikleri ücret verilmediği takdirde programlara katılmayan ünlüler arasında Bülent Ersoy başı çekiyor. İstediği 40 bin YTL'yi peşin almadan stüdyoya ayak basmayan 'Diva'nın pazarlık payı bulunuyor.

AKALIN PAZARLIK İSTEMİYOR

Yüksek konuk ücreti konusunda ikinci sırayı Demet Akalın alıyor. Ünlü popçu; yaklaşık iki saat boyunca kendisiyle ilgili soruları cevaplamak, katıldığı programdaki konularla ilgili yorum yapmak için 35 bin YTL istiyor ve asla pazarlık etmiyor!

AFRODİT'E ÜCRET + KIYAFET

Hamileliğinin 4'üncü ayını yaşayan Pınar Altuğ'un konukluk ücreti ise 17 bin YTL. Türk Sineması'nın 'Afrodit'i Banu Alkan ise farklı bir tarife uyguluyor. Sanatçı; 3 bin YTL'nin dışında kıyafet ve kuaför parası istiyor.

SİBEL CAN ÜCRET ALMIYOR

Kadın programları tarafından en çok istenen isimlerin başında gelen Sibel Can ise bugüne dek katıldığı yayınlardan ücret talep etmedi. Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olması için 50 bin YTL'lik teklif götürülen şarkıcı; bu yüksek fiyata bile olumlu yanıt vermedi.

ERKEKLER DE ÜCRET İSTİYOR

Bazı ünlü erkekler de ücret karşılığında kadın programlarında boy gösteriyor. Bu konuda en bilindik iki isim; Nihat Doğan ile Armağan Uzun. Seda Sayan ile birlikteliği nedeniyle ilgi duyulan Doğan ile Bülent Ersoy'un eski eşi olması yüzünden konuk edilen Uzun'un ücreti 5'er bin YTL.


Kaynak:
Bu haber toplam 942 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri