Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Parkta vahşet

02 Ocak 2009 / 04:21
Bahçelievler'de parkta içki içtikleri iddia edilen 3 gence, psikopat olarak bilinen bir şahıs, önce satırla saldırdı, sonra kurşun yağdırdı. Gençlerden biri öldü, ikisi ağır yaralandı.
Bahçelievler'de parkta yılbaşı gecesi bira içtikleri iddia edilen Soner Karaağaç (18), Mustafa Uçan (20) ve Taner Yavuz (16), Bekir Yavuz'un satırlı saldırısına uğradı. Ardından tabancasını çeken Bekir Yavuz, gençlere kurşun yağdırdı. Olayda Karaağaç hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, mahalle arkadaşları Soner Karaağaç, Mustafa Uçan ve Taner Yavuz, yılbaşı gecesi ailelerinden izin alarak Haznedar, İstanbul Evleri, Sarmaşık Sokak'taki Nejat Uygur Parkı'na gitti.

'VANLI' KURŞUN YAĞDIRDI

İddialara göre, 3 arkadaş parkta bira içti. Bu sırada çevre sakinlerinin 'Vanlı' lakabıyla tanıdıkları Bekir Yavuz, 3 arkadaşı bira içmemeleri için uyardı. Kısa tartışmanın ardından parktan ayrılan Bekir Yavuz, 10 dakika sonra geri döndüğünde elindeki satırla gençlere saldırdı. Karaağaç, Yavuz ve Uçan'ın kaçmaya başlaması üzerine tabancasını çeken Yavuz, peş peşe ateş etti. Karaağaç boynundan tek kurşunla, Uçan göğsünden ve karnından, Yavuz ise kasığından vuruldu. Saldırgan olaydan sonra kaçarken. hastaneye kaldırılan Soner Karaağaç hayatını kaybetti. Hastaneye kaldırılan Uçan ve Yavuz'un ise hayati tehlikeleri sürüyor. Polis, psikopat olarak tanınan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

'BİRDEN FAZLALARDI'

Görgü tanıklarından Doğa Tekman ise (18) silah seslerinin ardından pencereden baktığını ifade ederek," Söylenildiği gibi iki kişiyi bir kişi vurmadı. Onları vuran 5-6 kişilik gruptu. Sanırım karşılıklı çatışıyor gibiydiler" diye konuştu.


İçki içmezdi-

Oğlunun ölüm haberini alan Önder Karaağaç ise gözyaşlarına boğuldu. Acılı baba, "Benim tek oğlumdu. Lise 1'den sonra okulu bıraktı. İçki içmezdi. Yılbaşı gecesi arkadaşları çağırdı. Bunlar 16-17 yaşında gençler kovalasan giderler. Oğlum yok yere öldü. Böyle insanlık olmaz" dedi.


Kaynak:
Bu haber toplam 1030 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri