Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Paşadan kızına şok vasiyet

02.07.2010 17:07
Tümamiral Gürdeniz şimdi de, oğlu Ege ile Yahudi dinine mensup damadı Mesut Can Suntay ve kızı Ülkem'e vasiyeti ile gündemde

“Babam memleketini o denli sever ki benim adımı Ülkem, kardeşimin adını da Ege koydu.” Bu sözler, Deniz Kuvvetleri Plan Prensipler Başkanı Tümamiral Ramazan Cem Gürdeniz'in kızı Ülkem Gürdeniz'e ait.

Habervaktim'den şok bir iddia daha; Babası Tümamiral Ramazan Cem Gürdeniz Balyoz darbe planı kapsamında gözaltına alındığı günlerde kızı Ülkem Gürdeniz'in basına yansıyan açıklaması.

Tümamiral Ramazan Cem Gürdeniz'in, kızı Ülkem Gürdeniz'in eşinin Yahudi dinine mensup olduğu ortaya çıkmıştı.

Tümamiral Gürdeniz şimdi de, oğlu Ege ile Yahudi dinine mensup damadı Mesut Can Suntay ve kızı Ülkem'e vasiyeti ile gündemde.

PAŞA'DAN ŞOK VASİYET: TÜRKİYE'Yİ TERK EDİN

Dailymotion'da yayına konulan yeni bir ses kaydında, Tümamiral Gürdeniz'e ait olduğu ileri sürülen kişi, çocukları ve damadına “Bu ülkeyi terk edin” vasiyetinde bulunuyor. Gerekçesi ise, Türkiye'nin her geçen gün İslamlaşması! Ses kaydında Tümamiral Gürdeniz olduğu iddia edilen kişi “Türkiye'yi ter edin. Gidin kendinizi kurtarın. Çünkü Türkiye Araplaşıyor, İslamlaşıyor, çok feci ülke oluyor. Her metre karesine bir cami düşecek ve ezandan uyuyamayacaksınız. Gidin kendinizi kurtarın” diyor

Bu haber toplam 1932 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri