Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pelin Batu elinde kılıçla Bardakçı'ya daldı!

26.07.2010 00:34
Tarihin Arka Odası'nda Bardakçı ve Batu'nun kılıç gösterisi renkli görüntüler oluşturdu. Kılıçlarla karşı karşıya gelen ikili şaşkınlığa yol açtı

Tarihin Arka Odası'nda Bardakçı ve Batu'nun kılıç gösterisi renkli görüntüler oluşturdu. Kılıçlarla karşı karşıya gelen ikili şaşkınlık yarattı.

Habertürk TV'de Murat Bardakçı, Erhan Afyoncu ve Pelin Batu'nun birlikte sunduğu Tarihin Arka Odası'nda bu hafta "kılıç sanatı" ele alındı. Tarihin Arka Odası, 8.5 saat süren canlı yayınla kendi rekorunu kırmış oldu.

Geçen hafta okçuluk konusunun ele alındığı ve 8 saat süren programın ardından Tarihin Arka Odası'na bu hafta Adnan Mehel, Kayahan Horoz, Şafak Tavkul, Ercan Şarbat, Sinan Genim konuk oldu.

ELLERİNDE KILIÇLAR KOZLARINI PAYLAŞTILAR!

"Kılıç" ve "kılıççılığın" konuşulduğu programın hemen başında Murat Bardakçı ve Pelin Batu'nun gösterisi de renkli görüntüler oluşturdu.

Programda Ercan Şarbat'ın kılıçla odun ve karpuz kesmesi de ilgiyle izlendi. Benzer bir gösteriyi Pelin Batu ve Murat Bardakçı'nın denemesi ise stüdyoda endişe yarattı!

PELİN BATU'DAN YENİ BİR KÜFÜR VAKASI!

Batu ve Bardakçı ellerinde kılıçlarla kozlarını paylaşırken Pelin Batu'nun ağzından '..iktir' kelimesi duyuldu. Durumu farkeden Batu, 'küfür etmemem gerekti değil mi?' dedi.

İşte o anlar:Bu haber toplam 2640 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri