Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Polat Alemdar,star tv yi yalanladı.

21 Aralık 2008 / 20:14
Kurtlar Vadisi Pusu, dizisi oyuncusu Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Uğur Dündar'lı Star'ı sert bir uslupla yalanladı. İşte o yalanlama:
Kurtlar Vadisi Pusu, dizisi oyuncusu Necati Şaşmaz'ın son günlerde gündemde olan 'özür' kampanyasına katıldığı yönündeki haberler dizinin internet sitesi üzerinden yalanlandı.

Kurtlar Vadisi Pusu, dizisi oyuncusu Necati Şaşmaz'ın son günlerde gündemde olan 'özür' kampanyasına katıldığı yönündeki haberler dizinin internet sitesi üzerinden yalanlandı. Şaşmaz'ın avukatının yaptığı açıklamada Uğur Dündar yönetimindeki Star Tv'de yayınlanan haberin tamamen gerçekdışı olduğu ifade edildi.

İşte o açıklama:

Star TV'de yayınlanan 20.12.2008 tarihli ana haber bülteninde yer alan haberde; müvekkilim M. Necati Şaşmaz'ın 'Ermenilerden özür Kampanyası'na" destek verdiği ve Ermenilerden özür dilediği iddia edilmiştir.

Bu iddialar tamamen asılsız, mesnetsiz ve gerçek dışıdır. Müvekkilim böyle bir kampanyayı desteklemediği gibi, bu kampanyayı destekleyen her hangi bir bildiri altına imza da atmamıştır. Bahse konu haber tamamen gerçekdışı ve yalandır.

İş bu halde yukarıda bahsi geçen yalan haberi yayınlayacak tüm gazete ve televizyon kuruluşları hakkında yasal yollara başvurulacağı, kamuoyunun gerçekleri bilmesi adına ihtar ve ihbar olunur.
Kaynak:
Bu haber toplam 1918 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri