Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Polat konuştu : küsmek yok

30 Mayıs 2008 / 17:12
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı´yı makamında ziyaret ederken, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
"Hakan küsmeye hakkı yok"

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı´yı makamında ziyaret ederken, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ziyaretin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adnan Polat, Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı'nın iyi bir Galatasaraylı olduğunu, spor okulları ve spor salonlarıyla ilgili Beylikdüzü için birlikte proje üretmek istediklerini söyledi.

Öneri ve projeleri değerlendirdiklerini ifade eden Polat, "Galatasaray'ın bu bölgede olmasını istiyoruz. Hakan Şükür'ün adını taşıyacak futbol okullarından biri Beylikdüzü'nde olabilir. Bir spor salonu yapma düşüncemiz de var. Beylikdüzü'nde basketbol ve voleybol gibi salon sporlarına da büyük talep olduğunu görüyoruz" dedi.

Başkan Polat, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü, Hakan Şükür ve milli takımla ilgili soruları da yanıtlarken, yeni teknik direktörün önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olacağını dile getirdi.

Hakan Şükür'ün Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük sporcularından olduğunu belirten Polat, "Hakan'ın bana küsme ve kırılma gibi bir lüksü olamaz" diye konuştu.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı da Turkcell Süper Lig'de kazandıkları şampiyonluktan dolayı Adnan Polat'ı kutlayarak, Galatasaray Kulübü'nü Beylikdüzü'nde görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Adnan Polat'a, sarı kırmızı renklerden oluşan ebru sanatıyla yapılmış Beylikdüzü tablosu armağan eden Orakçı, sporun en güzel renklerinin sevgi, barış ve kardeşlik olduğunu belirtti. Ziyaretin ardından belediyenin önünde bulunan korulukta bir süre yürüyen Orakçı ve Polat, daha sonra birlikte Beylikdüzü'nü gezerek, spor tesislerinin yapılması düşünülen alanlara baktılar.
Kaynak:
Bu haber toplam 3152 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri