Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Polis 1 milyon doların Peşinde

22 Aralık 2008 / 07:59
Öldürülen 'Love Bar'ın sahibi Engin Temel cinayeti hala aydınlatılamadı. Temel'in eline geçen 1 milyon doların kaynağı araştırılıyor
Kurban bayramın 2'inci günü, sabah saatlerinde evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda öldürülen bar işletmecisi 24 yaşındaki Engin Temel'in ölümünün ardındaki sır perdesi hala gizini koruyor. Olayın meydana geldiği günden bu yana yapılan ihbarlar, haberler ve çalışmalar sonuçsuz kalırken Engin Temel hakkında ortaya atılan iddialar da bir bir çürüyor.
GİZLİ AŞK YALANI

Temel'in eğlence dünyasında tanınan simalardan olması ve ölümünden kısa süre önce nişanlısı 2004 Miss Dream Of The World Türkiye 2. Güzeli Hazal Müezzinoğlu'nun dramatik bir şekilde yaşama veda etmesi Türkiye gündeminde üst sıralarda takip edilen haberlerden oldu. Birçok TV programına konu olan Engin Temel'in öldürülmeden önce 1 milyon dolar aldığı iddia edilen işadamının da hayal ürünü olduğu ortaya çıktı. Polis yetkilileri titizlikle sürdürdüğü soruşturmayı sonuçlandırmak için çalışmalarını derinleştirirken, el konulan Temel'e ait bilgisayarda da önemli bir bilgiye ulaşılamadı.

PARA İŞADAMINDAN DEĞİL

Temel'i İstanbul eğlence dünyasının önde gelen isimlerinden yapan ve nereden geldiği belirlenemeyen 1 milyon doların kaynağı ise belirsiz kaldı. Parayı bir işadamından aldığı bilgisinin doğru olmadığının ortaya çıkmasından sonra çalışmalarını iyice derinleştiren polis, başta yeraltı dünyası olmak üzere her türlü ihtimali değerlendiriyor.


Kaynak:
Bu haber toplam 4652 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri