Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Recep İvedik Bildiğiniz Gibi Değil!

29.01.2010 18:30
Şahan Gökbakar, Recep İvedik'in 3. Versiyonund,a Karakterin Bu Kez Kabalıktan Çıkıp Naifleşmeye Başladığını Söyledi

NTV'de Yekta Kopan'ın sunduğu 'Gece Gündüz' programına konuşan Şahan Gökbakar, son filmi Recep ivedik 3 ile ilgili bilgi verdi.

Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan Gökbakar'ın yönetmenliğini yaptığı film de bu kez Recep ivedik, daha naif bir karakterle izleyicinin karşısına geliyor.

"Bazı insanların bakıp, 'Ay ne tatlı ya' diyebileceği kıvamda naif, bir hikaye oldu" diyen Gökbakar, filmin kendi derdiyle meşgul olacağını ifade ederek "Yani kendini iyileştirmeye çalışacak" dedi.

Filmin 3. versiyonunda, babaannesi ölen Recep ivedik'in yalnızlaşması ve daha sosyal bir insan olma çabaları komik bir dille anlatılıyor.

Şahan Gökbakar, Recep ivedik karakterinin içinde bulunduğu sosyal durumu hep kendi bakış açısıyla yorumladığını belirterek "Sürekli bir çatışma yaşıyordu. Bu sefer artık, zurnanın 'zart' dediği yer denir ya hani, öyle bir şey yaşıyor hayatında ve diyor ki 'Benim bundan kurtulmam lazım. Ben böyle yaşayamam artık' diyor ve çözüm yolları arıyor" şeklinde konuştu.

12 Şubat'ta vizyona girecek filmle ilgili olarak Şahan Gökbakar, ivedik'in 2. ve 3. versiyonlarında, yeni yaşanan durumların, yeni olayların birbirlerine güzel geçişlerle bağlanmasına çok dikkat ettiğini anlattı. (TelevizyonGazetesi.com

Bu haber toplam 2330 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri