Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Menejerleri sahte belge düzenlemiş

04.01.2010 17:00
Senelerdir Ribery'nin, Marsilya'ya transferinin geçersiz olduğunun savaşını veren G.Saray'a güzel haber geldi. 2 menajerin Ribery, G.Saray'da iken sahte sözleşme düzenleyip, Marsilya ile temasa geçtiği ortaya çıktı.

Yıllardır devam eden davadan müjdeli haber geldi. Yeni belgelerin ortaya çıkmasıyla Galatasaray'ın Marsilya'dan 25 milyon euro alma olasılığı arttı.

Senelerdir Frank Ribery'nin, Marsilya'ya transferinin geçersiz olduğunun savaşını veren Galatasaray'a süren davadan güzel haberler geldi. CAS'a başvuran Fransız futbolcunun eski menajeri Bruno Heiderscheid'in bu isteği reddedilirken, aksi yönde karar çıktı ve yaptığı tüm sözleşmeler geçersiz sayıldı.

Frank Ribery, yıllar önce Heiderscheid ile çalışmaktan vazgeçmiş ve Fransız menajerler Jean Pierre Bernes ve Alain Migliaccio ile çalışmaya başlamıştı.

Geçersiz sayılıyor

2 menajerin Ribery, G.Saray'da iken sahte sözleşme düzenleyip, Marsilya ile temasa geçtiği ortaya çıktı. Fransız menajerlerin, Marsilya'ya Ribery'nin G.Saray ile sözleşmesi devam ettiği halde "14 Haziran 2005'te bitecek" şeklinde düzenleyerek anlaşma yaptığı belirlendi.

FIFA'ya göre Ribery ve Marsilya arasındaki sözleşme geçersiz kabul ediliyor. CAS eğer G.Saray'ın şikayetini haklı bulursa, Marsilya'nın, Ribery'yi B.Münih'e satarken kazandığı 25 milyon euro Aslan'ın olacak.

Bu haber toplam 1566 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri