Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Son dakika! Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’de!

13.12.2009 09:46
Son dönemde oyuncularını kontrol etmekte zorlanan ve arka arkaya kötü sonuçlar alan Fenerbahçe’de yönetim radikal bir kararın altına imza attı.

Kötü gidişe çare olur
Yönetim, futbolcuları kontrol etmek için “Şeytan” lakaplı Rıdvan Dilmen’i takımın içine yerleştireceklerini ve yetkisinin sınırsız olacağını açıkladı. Adının açıklanmasını istemeyen bir yönetici “Bu futbolcularla ancak ‘Şeytan’ başa çıkabilir. Her türlü yetkiyi vermeyi düşünüyoruz. Attığı çalımlar ve bel kırmaları unutulmaz olan Rıdvan Dilmen’i de çalımlasınlar görelim. Aslında onu hoca olarak düşünüyorduk ama takımın içine yerleşmesinin iyi olacağı sonucuna vardık. İçeriden kontrol en iyisi” dedi. 

Tek sorun sınırsız yetki

Kulübe yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre yönetimin tek sıkıntısı yetkinin sınırsız olması konusunda. Bu durumun evrensel güvenliği tehdit edip etmeyeceğini TUBİTAK’a, dinimize uygun olup olmadığını da Diyanet’e sormaya hazırlanan yönetim, gelecek cevaplara göre hareket edecek. Gerekli görülürse eşyaları uzaktan hareket ettirme, düşünce okuma gibi yetkilerden vazgeçilebilecek.

Kaynak: NGH
Bu haber toplam 1274 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri