Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rusya'da Seri Katil Dehşeti

08 Şubat 2009 / 01:40
İnternette kendisini eş arayan bir erkek olarak tanıtan kadın kendisine benzeyen 5 kadını vahşice öldürdü.
Rusya akıllara durgunluk veren seri katil dehşetiyle sarsıldı. İnternette kendisini eş arayan bir erkek olarak tanıtan kadın kendisine benzeyen 5 kadını vahşice öldürdü. Kurbanların cesetlerini ıssız bir yere gömen Anna, kadınların banka hesaplarına el koydu...

Polisin ‘21. Yüzyılık seri katili’ olarak adlandırdığı Anna, internet üzerinden kendini evlenmek isteyen bir erkek olarak tanıtarak vahşi planını uyguladı. Aradığı eş olarak da yine kendi fiziksel görüntüsünü tarif ederek, aynı özelliklere uygun kadınları buldu.

Gerçek kimliğini vermeden, benzerlerini bulan, bir süre onları araştıran, maddi durumlarının iyi olduğunu öğrendikten sonra takibe alan Anna, daha sonra tek tek onları öldürdü. Kadınların cesetlerini ıssız yerlere gömen kadın, kurbanlarının kimlikleriyle bankadaki hesaplarını boşalttı, evlerini, arabalarını satıp parayı aldı.

CESEDİ KÖPEK BULDU

Bu şekilde beş kadını öldürdüğü anlaşılan Anna, cesetlerden birinin ortaya çıkmasıyla yakayı ele verdi. Terk edilmiş arazide bir köpeğin toprağı eşelemesiyle ortaya çıkan kadın cesedini inceleyen polis, Elena adlı kadının kimliğini belirleyerek bankaya gitti.

Görevlilere “Ellena Voyvodina’yı en son ne zaman gördünüz?” diye soran polis kadının bankadan çıkmak üzere olduğunu öğrenince seri katil Anna U.’yu yakaladı.
Kaynak:
Bu haber toplam 1326 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri