Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SP'nin Ankara Adayından İlginç Çıkış

Saadet Partisi'nin Ankara Büyükşehir adayı Veysel Candan, katıldığı programda öyle laflar etti ki duyanlar kulaklarına inanamadı.
Ergenekon davasının, 28 Şubat’ın hesaplaşması olduğunu söyleyen SP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veysel Candan, “Amerika’nın Guantanamo’da yaptığını, AKP bugün Silivri’de yapıyor” dedi.

Saadet Partisi (SP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veysel Candan, “Silivri ABD’nin Guantanamosu gibi” dedi.

Gazeteci Hulki Cevizoğlu’nun hazırlayıp sunduğu ART ekranlarında canlı yayınlanan Ceviz Kabuğu’nun bu haftaki konuğu SP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veysel Candan’dı.

Veysel Candan, son dalgasında Türk Metal Sendikası Başkanı Mustafa Özbek’in de gözaltına alındığı Ergenekon Davası'nın 28 Şubat’ın bir hesaplaşması olduğunu kaydetti. Hesaplaşmanın bugün bu gözaltılarla ve iddianamesi tam olmayan bu dava ile yapıldığını ifade eden Candan, “Bu iş daha uzun zaman sürer gider. 28 Şubat CIA ile Pentagon’da hazırlanmıştır. ABD ile ilişkiler bugün gözden geçirilmelidir. Türkiye’de ekonomik bir harp var. Pastadan kimin pay alacağı kavgası var. Fakirler mi, zenginler mi alacak? Yolsuzluğun partisi olmaz. Bugün 28 Şubat’ın hesaplaşması yapılıyor. Amerika’nın Guantanamo’da yaptığını, AKP bugün Silivri’de yapıyor” dedi.

Candan'ın ART'de yayınlanan bu açıklamaları Yeniçağ Gazetesi tarafından da büyük biçimde haberleştirildi...
Kaynak:
Bu haber toplam 1324 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri