Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sabaha kadar bedava konuş

09 Haziran 2008 / 17:16
Türk Telekom yaz dönemine iki yeni kampanya ile girdi. Aboneler saatlerce bedava konuşabilecek. Ama belirli saatlerde...
Türk Telekom, iletişim sektöründe büyük rekabet başlatacak iki yeni kampanyayı hayata geçirmeye hazırlanıyor. Türk Telekom birinci çeyrek mali sonuçlarını açıklandığı toplantı öncesi duyurulan kampanyada tüketicilere saatlerce bedava konuşma fırsatı sunuluyor.

“Akşamdan Sabaha” olarak tanımlana tarife gündüz evde olmayan telefonu daha çok akşam kullanan ailelere yönelik. Bu kampanyada akşam 18.00'den sabah saat 08.00'e kadar tüm konuşmalar ücretsiz.

Sabit ücret, vergi her şey dahil 19 YTL ödeyen herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Günün kalan kısımlarında yapılan görüşmeler ise tüketicinin üye olduğu tarifeden ücretlendirilecek.

UZUN KONUŞANLAR İÇİN

İkinci kampanya ise çok konuşan ve sürekli evde olan hanımları ve küçük işletmeleri ilgilendiriyor. Bu kampanyada 1 saat konuşma 1 dakika sayılıyor. Yani 1 saat konuşan bir abone sadece 12 kuruş ödüyor. Bu tarifede de sabit ücret dahil her şey 19 YTL.

JEM BEY ANLATIYOR

Yaklaşık 10 gün içerisinde hayata geçirilmesi planlana kampanyaların tanıtımı yine Cem Yılmaz yapıyor. Yeni reklamlarda Yılmaz karşımıza 'Jem Bey' ismiyle çizgi kahraman olarak çıkacak.

ADSL'DE HEDEF 6 MİLYON

Kampanyanın reklam filmlerinin gösteriminden sonra Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Paul Doany, yılın ilk çeyreğini değerlendirdi. Paul Doany, 2008 sonunda ADSL abone sayılarının 6 milyona ulaşabileceğini öngördüklerini bildirdi.
Kaynak:
Bu haber toplam 862 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri