Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sağlam'a teklif Kimden?

09 Ekim 2008 / 14:40
Ankaragücü'nün Beşiktaş'taki görevinden istifa eden teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a teklif götürdüğü ortaya çıktı.
Ankaragücü yönetimi Beşiktaş'ın Ukrayna temsilcisi Metalist Kharkiv'e elenmesinin ardından Ertuğrul Sağlam'a teklif götürdü. Ertuğrul Sağlam'ın bu teklife teşekkür ederek, yurt dışından da 2 kulüpten teklif aldığını ancak devre sonuna kadar hiçbir takımı çalıştırmayı düşünmediğini söylediği ifade edildi.

Ertuğrul Sağlam'ın yapılan teklife, "Eğer Türkiye'den bir takım çalıştırmaya karar verirsem bu kesinlikle Ankaragücü olur. Yurt dışından iki takımdan teklif aldım.

Son olaylar beni yıprattı. Ankaragücü camiasının büyüklüğünü biliyorum. 4 büyüklerin dışında en büyük taraftara sahip kulüp. Yıllardır başarıya aç bir camia. Gelecek sene 100. yılını kutlayacak.

Tüm bu nedenler benim Ankaragücü'nde görev yapmam için yeterli. Teklifinize teşekkür ediyorum. Şu anda biraz dinlenmek istiyorum" şeklinde cevap verdiği öğrenildi.

Öte yandan Gençlerbirliği mağlubiyeti sonrasında istifa kararı alan, ancak daha sonra Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın ile görüştükten sonra görevine devam etme kararı alan Hakan Kutlu'nun, Ertuğrul Sağlam'a yapılan teklifi öğrendiği için istifa kararı aldığı iddia edildi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1012 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri