Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sahada kalp krizi geçirdi

30 Ağustos 2008 / 09:25
Almanya Bundesliga'da oynanan Karsluher-FC Köln maçında çok büyük bir şok yaşandı! Ümit Özat sahada kalp krizi geçirdi. İşte ilk görüntüler....
Almanya Bundesliga'da oynanan Karsluher - FC Köln maçında, büyük bir şok yaşandı!

Maçın 25. dakikasında topsuz alanda bir anda yere yığılan Ümit Özat'ın kalp krizi geçirdiği belirtildi! Herkesin öldüğünü sandığı anlarda yıldız futbolcuyu sağlık ekipleri hayata döndürdü!

Ümit'in yerde kaldığı anlarda çektiği acının büyük olduğu gözlenirken, bu sırada futbolcular arasında büyük bir panik, tribünlerde ise tam bir sessizlik yaşandı!

Milli oyuncunun ilk müdahalede kalp krizi geçirdiği ve dilinin boğazına kaçtığı belirlenirken, hakeketsiz kaldığı anlarda öldüğünün sanılması ile göz yaşları sel oldu. Daum ve Mondragon da ağlayanlar arasındaydı!

Sağlık ekipleri Ümit'in nefes borusuna kaçan dilini çıkardılar ve kısa süreli bir kalp masajı yaptılar. Daha sonra ambulansa taşınan tecrübeli oyuncu acilen hastaneye kaldırıldı.

Bu anlarda herkesin gözü Daum'daydı! Sağlık ekipleriyle görüşüp onay alan Alman teknik adam hakeme de bilgi verdi. Tribünlere doğru "okey" işareti yapan hakem, kaptan Ümit'in hayatta olduğunu seyircilere de duyurmuş oldu!

Yıldız futbolcunun durumunun iyi olduğu Nuri Şahin tarafından da açıklandı! Şu anda şuurunun açıldığı belirtilen Ümit'in sorulara konuşarak cevap verebildiği de ifade edildi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1152 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri