Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şahin'den 'düello' yorumu

18 Aralık 2008 / 12:17
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasındaki tartışmaya ilişkin, "Sayın Kılıçdaroğlu iddiasını ispat edemedi, bunun aksi ortaya çıktı, benim hafızamda kalan işin bu
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih
Gökçek arasındaki tartışmaya ilişkin, "Sayın Kılıçdaroğlu iddiasını ispat edemedi, bunun aksi ortaya çıktı, benim hafızamda kalan işin bu yönüdür" dedi.

Şahin, TBMM'de, gazetecilerin Kılıçdaroğlu ile Gökçek arasındaki tartışmayı hatırlatması üzerine, "İzleyenler her halde değerlendirme yaparlar.

Benim oradan çıkardığım sonuç şu; Sayın Kılıçdaroğlu'nun 168 avro, 23 avro gibi bir iddiası vardı. Ancak bunu ispat edemedi, bunun aksi ortaya çıktı. Benim hafızamda kalan işin bu yönüdür" ifadesini kullandı. Şahin, MHP'nin, "Seçmen kütüklerine sanal isimlerin yazıldığı" iddialarına ilişkin ise konuyu kamuoyunun takdirine bıraktığını söyledi. Bakan Şahin, "Yüksek Seçim Kurulu, bu konularla ilgili toplanacak ve gerekli açıklamayı yapacak. Dünde ifade ettim. Bu konu doğrudan doğruya YSK'yı ilgilendiriyor" dedi.

Bu haber toplam 888 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri