Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sancılı bölgeyi en iyi bilenler konuşacak

02 Ocak 2009 / 19:44
İsrail'in Gazze'ye düzenlediği insanlık dışı saldırısında 1 hafta geride kaldı. Yüzlerce masum Filistinli hayatını kaybetti. Peki bundan sonra ne olacak?
Erhan Çelik’le İskele Sancak’ta bu hafta İsrail’in Gazze katliamının ardından Ortadoğu’daki son durum masaya yatırılıyor. Programa konuk olarak katılan Akşam Gazetesi Yazarı Hüsnü Mahalli, NTV Haber Müdürü Mete Çubukçu, Today’s Zaman Yazarı Ayşe Karabat, Uluslararası İlişkiler Uzmanı Prof. Dr. Hasan Köni, Al-Manar Türkiye Temsilcisi Hasan Tahravi, Al-Cezire Türkiye Temsilcisi Yusuf Şerif ve Kanal 7 Dış Haberler Müdürü Sefer Turan Gazze’de dünyanın gözü önünde günlerdir yapılan katliamı ve Ortadoğu’nun kanayan sorununa ilişkin çözümleri konuşacaklar.

Gazze katliamı ile gözlerin bir kez daha çevrildiği Ortadoğu’da neler oluyor? Hamas’ın füze saldırısıyla başlayan, İsrail’in insanlık dışı katliamıyla devam eden savaş nereye gidiyor? Ortadoğu’da son duruma ilişkin merak edilen tüm sorulara yanıt aranacak olan Erhan Çelik’le İskele Sancak’a akademisyenler, siyaset bilimciler, gazeteciler ve bürokratlar konuk oluyor. Akşam Gazetesi Yazarı Hüsnü Mahalli, NTV Haber Müdürü Mete Çubukçu, Today’s Zaman Yazarı Ayşe Karabat, Uluslararası İlişkiler Uzmanı Prof. Dr. Hasan Köni, Al-Manar Türkiye Temsilcisi Hasan Tahravi ve Kanal 7 Dış Haberler Müdürü Sefer Turan İskele Sancak’ta Ortadoğu’nun bitmek bilmeyen sorununu masaya yatırıyor.

*****

Kanal 7 Haber Saati sunucusu ve gazeteci Erhan Çelik, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini ekrana taşıyor… Çarpıcı gelişmeleri uzman konuklarıyla değerlendirildiği İskele Sancak’ta tartışılmayanlar tartışılıyor, konuşulmayanlar konuşuluyor…

Kaynak:
Bu haber toplam 1032 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri