Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mehmet'ten haber alınamıyor

23.07.2010 12:36
Şanlıurfa'da 21 yaşındaki Mehmet Korkmaz'dan 5 gündür haber alınamıyor.

Şanlıurfa'da 21 yaşındaki Mehmet Korkmaz'dan geçtiğimiz pazar gününden bu yana haber alınamıyor. Korkmaz'in bulunması için her gün emniyetin kapısını aşındıran aile oğllarının hayatından endişe ediyor.

 

Şanlıurfa'nın Şeh Maksut Mahallesi 3196. Sokak No: 11'de oturan Mehmet Korkmaz'dan (21) pazar gününden beri haber alınamıyor. Üç ay önce İstanbul'da vatani görevini tamamlayarak evine döndüğü öğrenilen Korkmaz'ın ailesi çocuklarının biran önce bulunmasını istiyor. Evlerinin taziye evi gibi olduğunu belirten baba Müslüm Korkmaz, dua etmekten başka çarelerinin kalmadığını ifade ediyor. Emniyet yetkililerinin kamera kayıtlarına bakmaktan üşendiğini kaydeden Korkmaz ailesi, emniyetin kamera kayıtlarına biran önce bakıp kayıp oğullarının yerini tespit etmesini istiyor.

 

Savcılıktan ve yetkili mercilerden oğlunun cep telefonun yerinin tespitini isteyen acılı baba oğlunun sağ mı, ölü mü olduğunu bilmediğini belirtti. Evden çıkan ve bir daha evine dönmeyen Mehmet Korkmaz'ın tüm aramalara rağmen bulunamayınca babası Müslüm Korkmaz olayı emniyete bildirdiklerini söyledi. Savcılığın biran önce son görüştüğü kişileri tespit etmesini talep eden Müslüm Korkmaz, oğlunun bulunması devlet için zor bir olay olmayacağına inanıyor. Oğlunun çevresinde zararlı insanların olmadığını anlatan Baba Korkmaz, oğlunun çok arkadaş edinmediğini, olan arkadaşlarının da hafız arkadaşları olduğunu belirtti. Şimdi askerlik arkadaşları ve hafız arkadaşlarına tek tek ulaşmaya çalıştığını kaydeden Korkmaz, hiç kimseden olumlu bir sonuç alamadığını dile getirdi.

 

Babası Müslüm Korkmaz Mehmet Korkmazı'ı tanıyan yada gören şahısların olayı insanlık namına emniyete veya 05052986008 telefon numarasına bildirmelerini istedi.

 

CİHAN

 

 

Bu haber toplam 1910 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri