Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sarıgül'e Eski Eşinden Yanıt

09 Haziran 2008 / 13:08
Eşinden ayrılmasına rağmen yüzüğünü çıkartmayan Mustafa Sarıgül'e cevap var
Aylin Kotil'den ayrıldıktan sonra bir televizyon programına katılan Mustafa Sarıgül, eşinden ayrılmış olmasına rağmen hala sevdiğini belirterek 'bu yüzük hiç çıkmayacak' demişti. Aylin Kotil, Mustafa Sarıgül'e Haber 7'den cevap verdi.

Konuyla ilgili görüş aldığımız Aylin Kotil, özel meseleleri nedeniyle kamuoyunu meşgul etmek istemediğini söyledi. Kotil, "Bu kadar zaman bu işi sakladık. Özel hayatımımızla gündeme gelmeyeye çalıştık. Her ikimiz de büyük çaba harcadık." dedi.

DAVETİYE ÇIKARIRSAN...
Aylin Kotil, ayrıldığı eşi Mustafa Sarıgül'ün yüzükle televizyon programına katılmasını ise şöyle değerlendirdi, "Yüzükle programa katılırsan elbete bu soru sorulur. Bu hareket hiç hoş olmadı. Sunucuya davetiye çıkartırsan, çanak tutarsan elbette özel hayatını soracaktır".

Aylin Kotil yüzüğü çıkardığını ve kendisinin ilişkiyi tamamen bitirdiğini de sözlerine ekledi.

PROGRAMA KATILMIŞTI
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül katıldığı bir televizyon programında şunları söylemişti: "Ben eşimi halen seviyorum. Fevri bir hareket oldu. Sadece hukuki bir olay oldu. İnşallah ben düzeleceği kanısındayım. Bu yüzük hiçbir zaman parmağımdan çıkmayacak"

Kaynak:
Bu haber toplam 10834 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri