Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Schuster ters köşe!

07.09.2010 15:45
Transferi anlaşma sonrasında öğrenen Alman hocanın buna tepki göstererek, “Tanımadığım biri gelmemeliydi” dediği öğrenildi.

Yeni sezon için yapılan transferlerle yönetimle uyum içerisinde olan Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster’in, son anda alınan Fatih Tekke’nin gelişinden transfer sonrası bilgilendirildiği ortaya çıktı.

Siyah-beyazlı takımın teknik patronunun, Rubin Kazan’dan alınan tecrübeli oyuncunun transferini sonradan öğrendiği için kızgın olduğu bildirilirken, Fatih Tekke’yi tanımadığını da söylediği belirtildi. Son günlere kalan forvet transferinin gerçekleşememesi halinde bir problem yaratmayacağını daha önce yönetime ileten Schuster’in, son gün bu oyuncunun alınması üzerine yönetime sert tepki gösterdiği vurgulandı.

Alman hocanın yönetime, “Eğer alınacaksa benim tavsiye ettiğim isimlerden birinin alınması gerekirdi. Daha önce izlemediğim ve tanımadığım birinin habersiz gelmemesi gerekirdi. En azından Fatih Tekke’nin geçmiş dönemdeki maç kasetlerini izlemem lazımdı” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi. Fatih Tekke konusunda yönetimle ters düşen Bernd Schuster’in, “Artık olan olmuş” şeklinde fikrini belirtirken, ilk etapta Fatih Tekke’ye, takım arkadaşlarına yetişmesi için özel bir idman programı vereceği bildirildi.

Siyah-beyazlı yönetimin ise Alman hocaya, Fatih Tekke’nin çok kaliteli bir oyuncu olduğunu anlatarak Schuster’i ikna etmeye çalıştıkları öğrenildi.

Bu haber toplam 700 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri