Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Seda Sayan rezalet için ne dedi?

17.10.2009 12:13
Seda Sayan'ın reyting oyunu ortaya çıktı. Anketlerde "en güvenilir sanatçı" seçilen Sayan'ın savunması ilginçti.
Seda Sayan'ın sunduğu 'Yanlız Değilsin'de 'mağdur' Hafize Ana'nın oyuncu olduğunu Kadırgalı itiraf etti.

Ancak 'suçu' eski ekibin üzerine attı... Ancak eski eki Sayan'ı bir kez daha zor durumda bıraktı..

TV tarihine geçecek olay, 8 yıldır oğlunu görmediğini söyleyen Hafize Ana'nın gerçekte bir oyuncu olmasıyla patlak verdi. Hafize Ana'nın anlattıkları ve akıtılan gözyaşların "sahte" olduğu haberimizin ardından, olayı Seda Sayan da doğruladı.

Dün Fox TV'de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat programına katılan Seda Sayan, bahsedildiği gibi Hafize Ana'nın gerçekte oyuncu olduğunu bildiğini itiraf etti. Hafize Ana'nın hikayesinin sahte olduğunu sonradan öğrendiğini öne süren Sayan, "Bu haberi eski ekip yaptı, ben de onları kovdum. Bu konuda daha fazla konuşacak durumum yok" diyerek suçu başkalarının üzerine attı.

SAYAN'I ZOR DURUMDA BIRAKAN AÇIKLAMA

Seda Sayan'ın sözlerinin hedefi olan "Yalnız Değilsiniz"in eski Haber Koordinatörü Muhammet M. Şahin, Takvim gazetesine açıklamada "Olayın çirkinliğine kimsenin söyleyecek bir sözü yoktur herhalde" diyerek başladı ve ekledi: "19 Eylül 2009 tarihinde Seda Sayan'ın programında çalışmamız başladı. 9 Ekim 2009 Cuma akşamı ise anlaşmamız sona erdi. O tarihten itibaren de Nebahat Sekman ve ekibi programı yapmaya başladı. Sözü edilen 13 Ekim Salı günü yayınlanan programı ben ve ekibim yapmadığı gibi bahsi geçen düzmece haberle ilgili hiçbir çalışmamız olmamıştır. Bu haber tamamen bizden sonra gelen ekip tarafından hazırlanmış ve yayınlanmıştır."
Bu haber toplam 5320 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri