Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

''N'' harfinin sırrı ne?

06.02.2010 10:00
Sivas'ta golü attı, topu karnına sokarak doğacak çocuğuna armağan etti. Bursa maçında golü atınca herkes yaptığı işareti merak etti.

Sivas maçında iki gol atan Semih Şentürk, ilk golden sonra topu formasının altına sokarak doğacak çocuğuna ve eşine armağan etmişti. Bu sefer Ziraat Türkiye Kupası'nda Bursaspor karşısında attığı golden sonra kutlamasını 'N' harfini işaret ederek yapan Semih Şentürk'ün bu hareketi anlaşılamadı.

Golcü futbolcunun sevincindeki sır olay şöyle gelişti; Sivas maçındaki gol kutlamasını gören 3,5 yaşındaki kızı Naz kıskandı ve babası Sivas'tan döndükten sonra kendisine sitem etti. Bursa maçı için takım otobüsüyle stada gelen Semih'in telefonu çaldı ve telefondaki ses, eşi Pınar'dı. Eşi, Semih'e, 'Kızın seninle konuşmak istiyor' dedi. Naz, Semih'e 'Babacığım geçen maçta gollerini doğacak kardeşim ve annem için attın. Bu maçta da benim için gol at ve benim için bir şeyler yap babacığım' dedi. Semih de kızına, 'Annenle oturup maçı seyret. Bak senin için ne yapacağım gör' dedi. Semih golü atınca iki eliyle kızı Naz'ın isminin baş harfi olan 'N' işaretini yaparak sözünü tuttu. Eve gittikten sonra Naz, babasının boynuna atlayarak teşekkür etti.

Kaynak:
Bu haber toplam 1092 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri