Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Semih"Tek Şartım Var"

21 Temmuz 2008 / 11:14
“Sunderland, Semih'e 6-7 milyon Pound teklif ederek, renklerine katmak istiyor”
Vatan Gazetesi'nin haberine göre Geçtiğimiz hafta Ada'nın önde gelen gazetelerinden Daily Mirror'da çıkan “Sunderland, Semih'e 6-7 milyon Pound teklif ederek, renklerine katmak istiyor” haberinin ardından, İngiliz yöneticilerinin önümüzdeki hafta içerisinde İstanbul'a gelerek, kulübe resmi teklifte bulunacakları öğrenildi.

"PARA KAZANDIRIRIM"

Semih ise Sunderland'ın yapacağı teklifle ilgili olarak ilginç sözler sarfetti. Golcü futbolcu şöyle konuştu: “Sunderland'ın teklifi geri çevrilemeyecek cinsten. Böyle önemli bir fırsat önüme bir daha gelmeyebilir. Başkan Aziz Yıldırım ile görüşerek, bu konuda yardımcı olması için kendisinden izin isteyeceğim. İngiliz takımına transfer olmak istediğimi bildireceğim. Bugüne kadar takımdan ayrılan Tuncay Şanlı , Ümit Özat ve Mehmet Aurelio gibi isimler hiç para kazandırmadı. Ancak ben kulübüme de para kazandırarak transfer olmak istiyorum.

"TEK ŞARTIM VAR"

F.Bahçe bünyesinde bulunmak ve formasını giymek büyük bir gurur. Ancak bu teklif hem F.Bahçe'ye, hem de bana büyük yarar sağlayacak. Önerilen miktar, hiç de az değil. Kamp dönüşü bu konuyu tekrar konuşup, bir an önce sonuca erdirmek istiyorum. Benim de İngiltere hayâlim var. Sunderland'ın hocası Roy Keane de beni çok istiyormuş. Ancak bir şartla gidebilirim. O da başkanımız Aziz Yıldırım'ın bu konuda bana izin vermesi şartıyla.”
Kaynak:
Bu haber toplam 804 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri