Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şener para toplamaya başladı

19.07.2009 18:57
Türkiye Partisi Genel Başkanı Şener, partinin yeni web sitesinden bağış toplamaya başladı.
Türkiye Partisi'nin resmi internet sitesi www.turkiyepartisi.org.tr adresinden yayına başladı. Yeni kurulan sitede bağış toplanmaya başlandı.

Şener, bağış bölümünü mümkün olduğunca yukarıda ve göze çarpacak büyüklükte kullanmış. Öyle ki bağış yelpazesini de mümkün olduğunca geniş tutmuş. Banka havalesi, sms ve kredi kartı ile online bağış hizmetleri de sitede yer alıyor.

Sitenin ilk sayfasında Abdüllatif Şener'in bir fotoğrafı ve partinin amblemi yer alıyor. Şener'in 10 Temmuz tarihinde Çin'in Urumiçi Uygur Özerk Bölgesi'nde hayatını kaybedenler için İstanbul Fatih Camii'nde kıldığı gıyabi cenaze namazı haberi ve fotoğrafı sitenin en üst kısmında yer alıyor.

Sayfanın diğer bölümlerinde partinin kurulması sonrasındaki gelişmelere ve partinin yönetimi ile ilgili bilgiler bulunuyor. İnternet sitesinde partiye bağış yapmak içinde bir buton bulunuyor. Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener'in, AK Parti'den ayrılmasından sonra kurduğu www.yeniolusumhareketi.com.tr adresli site üzerinde partinin kuruluş çalışmalarıyla ilgili bilgiler yer almıştı.
Bu haber toplam 1220 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri