Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şener:"Siyasette Boşluk Var'

23 Temmuz 2008 / 16:56
Şener, Türkiye'de Siyasette Boşluk Bulunduğunu Belirterek, Geniş Vatandaş Kitlesinin Aramakta Olduğu Siyasi Yapıyı Oluşturma Kararı Verdiğini Bildirdi.
Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Türkiye'de siyasette boşluk bulunduğunu belirterek, geniş vatandaş kitlesinin aramakta olduğu siyasi yapıyı oluşturma kararı verdiğini bildirdi.

Ankara'dan THY'nin tarifeli uçağıyla İstanbul'a gelen Şener, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Şu anda ön çalışmaları sürdürdüğünü ve önümüzdeki günlerde gerekli açıklamaları yapacağını anlatan Şener, bir gazetecinin, ''Sizin bu kararınızı açıklamanızın ardından memleketiniz Sivas'ta halkın sizden desteğini çektiği yönünde söylemler var'' şeklindeki sözleri üzerine, şöyle konuştu:

''Bu söyledikleriniz doğru şeyler değil. Taraflı birtakım yaklaşım içinde bulunanlar olabilir. Sivas, Tokat, Ağrı, Eskişehir, Konya, Denizli gibi illere gittim. Tek başıma gittim. Görüyorsunuz buraya da tek başıma geldim. Buna rağmen bir siyasi partinin genel başkanından büyük coşkularla karşılandım. Bu yorumlardan öte Anadolu'yu görmek lazım. Bunu gördüğünüz zaman güçlü bir sesin olduğunu hissedeceksiniz. Ben de bu güçlü sese cevap vereceğim.''


sondakika
Bu haber toplam 814 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri