Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güneş "Çok farklı olabilirdi.."

23.08.2010 23:54
Şenol Güneş, Fenerbahçe galibiyetini değerlendirdi, taraftara mesaj yolladı, Liverpool maçı hakkında konuştu..

Güneş'in açıklamalarından derlenenler şu şekilde:
"Oyuncularımla gurur duyuyorum, mutluyum. Bir futbol adamı olarak çok keyif aldım. Farklı bitecek bir maçtı. İlk yarı çok pozisyon yapamadık ama ikinci yarı daha iyiydik ve net pozisyonlar yakaladık. Çok farklı olabilirdi. Futbola odaklanmış 2 takım vardı sahada. İki takımı da tebrik ediyorum. 5 tane gol oldu ama belki 10 tane gol olabilirdi. Zevkli bir maçtı.


Ağır bir havada ilk kez bu yeni zeminde oynadık. Üzücü olan Glowacki'nin sakalatlanması oldu. Perşembe günü oynama şansı yok şu aşamada. Gerekli açıklamayı doktorlar yapar.

Futbol oynamaya çalıştığımız zaman futbolcularımla gurur duyarım. Hücuma dönük oyun anlayışıyla oynamak beni mutlu eder. Seyircimiz bizi çok seviyor ama bazen kontrolü elden kaçırabiliyor. Taraftar kaçan gollerde oyuncunun yanında olmalı. O okonuda desteğe ihtiyacımız var."

Liverpool maçı hakkında "Turu geçmemiz tarihi bir olay olur. İlk defa sahamızda oynuyoruz soğuk bir havadan geldik burada nem vardı. Liverpool maçında oyuncularımdan biraz daha özveri istiyorum. Tarihi şansı değerlendirmelerini isteyeceğim. Yaparlarsa tebrik ederim, yapamasalar canları sağolsun" diyen Güneş, takımın şampiyonlukta favori gösterilmesi ile ilgili ise "Bunu dezavantaj olarak görüyorum. Övgü ve yergide bir yerde duramıyoruz. Övgüler kişinin eksiklerini göremesine neden olabiliyor. Korkum o. Aşırı ilgi ve övgü var" dedi.

Bu haber toplam 1376 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri