Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şenol Güneş'in Kara Bombası

04.04.2010 17:51
Şenol Güneş önümüzdeki sezon için kolları erken sıvadı.

Yurt dışı seferindeki Şenol Güneş'in geçen sezon da gündeme gelen Hutchinson'ı izleyip beğendiği, onun yanı sıra yönetime yeni öneriler de sunacağı öğrenildi.

Bordo-mavili ekipte Şenol Güneş transfer rotasını şekillendirdi.. Bu paralelde deneyimli antrenörün ilk iş olarak soluğu Danimarka’da aldığı bilgisine ulaşıldı. Geçen sezon da gündeme gelen, ancak son dakika pürüzleri sebebiyle alınamayan Hutchinson, Güneş’in önceliği oldu.

Resim

Kanada’lı futbolcunun takımı Kopenhag’ın Odense ile oynadığı lig karşılaşmasını takip ettiği öğrenilen Trabzonspor’un teknik patronunun hücuma dönük deneyimli orta saha oyuncusu hakkında olumlu izlenimler edildiği bildirildi. Bu maçta Hutchinson 89 dakika sahada kalırken, Şenol Güneş’in başka futbolcuları da listesine aldığı kaydedildi.

Yönetimle görüşecek
Güneş’in bu oyuncuların performansını takip ettireceği ve yakın zamanda bir Avrupa seferi daha yapacağı da edinilen bilgiler arasında. Transfer işini erken tamamlamakta kararlı olan Bordo-Mavililer’in teknik patronunun, yarın Türkiye’de olacağı ve hafta arasında yönetimle izlenimlerini paylaşacağı belirtildi.

Takım için çok titiz
Tüm bu hareketlilik içerisinde teknik direktör Şenol Güneş’in en büyük titizliği ise takım ile ilgili... Transfer hareketliliğinin erken başlamasının Trabzonspor yararına olduğu fikrini savunan Güneş, mevcut oyuncuların ise bu durumdan etkilenmemesi için hem kendisi hem de ekibiyle gereken telkinleri yapacak.

Bütçe oluşturulacak
Transfer adımlarının atılmasıyla birlikte yönetimde de çalışmalar hız kazanacak. Bordo-Mavili ekibin idarecileri, gelir-gider ayrımını yaptıktan sonra bir transfer bütçesi oluşturacak. Bu konuda teknik heyetin de fikirleri alınacak. Ayrıca yine Güneş’in de görüşleri doğrultusunda yeni bir taban-tavan fiyat ayarlamasına gidilecek.

Hutchinson kimdir?
Doğum Tarihi: 08.02.1983
Doğum Yeri: Brampton
Ülkesi: Kanada
Yaşı: 27
Boyu: 1.87
Kilo: 72
Mevkii: Forvet
Kulübü: Kopenhag
Oynadığı takımlar: York Region, Toronto, Östers, Helsingborg

Bu haber toplam 822 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri