Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Serdar Turgut, Hasan Cemal'i fena ti'ye aldı!

18.07.2010 11:15
Habertürk yazarı Serdar Turgut yine Hasan Cemal'e çattı. Hasan Cemal'i bu kez Dünya Kupası nedeniyle hedef alan Turgut inceden inceden dalgasını geçmiş

Habertürk yazarı Serdar Turgut yine Hasan Cemal'e çattı. Cemal'e ilginç göndermelerde bulunan Turgut, Milliyet yazarı Hasan Cemal'i bu kez Dünya Kupası nedeniyle hedef alan Turgut inceden inceden dalgasını geçmiş. “Ben de Hasan Cemal gibi özverili gazetecilik yapmak istiyorum..." diyen Habertürk yazarı gazete yönetimine Brezilya'ya gönderilmeyi teklif etmiş...

Acımasız Habertürk

Yönetime bir dilekçe verdim ve “Ben de Hasan Cemal gibi özverili gazetecilik yapmak istiyorum. Bakın o binbir zorlukla gittiği Güney Afrika’da inanılmaz güçlüklerle mücadele ederek maçtan maça koşuşturdu; ilkeli bir gazetecinin kafaya koyduğu takdirde aşamayacağı bir güçlüğün olamayacağını gösterdi herkese.

Ben de onun gibi olacağım, buna kararlıyım. Bundan dolayı 2014 Brezilya’daki Dünya Kupası’nı yerinde izlemek istiyorum. Dahası şimdiden gidip, oraya yerleşip hazırlıklar hakkında yazmalıyım; Hasan’ı ancak böyle atlatabilirim.

Gerekirse arada ABD’ye de gidip Amerikan milli takımının hazırlıklarını da anlatabilirim okuyucumuza. Uçak yolculuğu yorucu olacak ama ben de Hasan gibi ilkeliyim. Prensiplerimden yorulacağım diye vazgeçmem mümkün değil” dedim.

Bana hiçbir makul gerekçe göstermeden bu önerimi reddettiler. Bu acımasızlık değilse başka neye acımasızlık diyeceğiz ki bilmiyorum.

Serdar Turgut/Habertürk

Bu haber toplam 966 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri