Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Serhan Şeşen toprağa verildi

05 Aralık 2008 / 14:58
Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen, (26) Erenköy Galip Paşa Camii'nde cuma namazına mütaikben kılınan cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlandı.
Yüksek ateş ve boğaz ağrısı nedeniyle gittiği hastanede komaya giren ve yaşamını yitiren Serhan Şeşen'in cenaze namazına sevenleri, arkadaşları ile sanat camiasından ünlü simalar katıldı. Oğlunun tabutunun başından ayrılmayan Burhan Şeşen gözyaşları arasında taziyeleri kabul etti. Namaza katılan Ferdi Tayfur, Ali Rıza Binboğa, Ercan Şaatçi, Harun Kolçak, Edip Akbayram, Oya Başar, Kubat, Selçuk Yula gibi ünlü simalar da Burhan Şeşen'e taziyelerde bulundu.


4 kişiye ait cenaze bulunması nedeniyle namaza katılmak isteyen vatandaşlar cami avlusuna sığmadı. Bazı vatandaşlar cami avlusuna girmeden cenaze namazına dışardan katıldı. Serhan Şeşen'in cenazesi cami avlusundan çıkartıldıktan sonra sevdiği şarkılar eşliğinde ve motosikletli arkadaşları tarafından mezarlığa götürüldü. Cenazenin mezarlığa doru hareket etmesinden sonra bazı yakınları ve arkadaşları birbirlerine sarılarak uzun süre ağladı. Cenaze aracıyla Çengelköy Mezarlığı'na götürülen Serhan Şeşen gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bu haber toplam 1044 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri