Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AKP'yi biran önce kapatacağız

26.04.2010 15:30
Anayasa Mahkemesi'nin asker üyesi Serdar Özgüldür'e ait olduğu iddia edilen ses kaydı “AK Parti'ye kapatma davası” konusunda skandal ifadeler içeriyor.

AK Parti hakkında açılan kapatma davası sonrasına ait olduğu anlaşılan ses kaydında AYM Üyesi Özgüldür, dava gerekçelerinin tamamen uydurma, internetten alınma olduğunu kabul ederken şunları söylüyor: “AKP devleti yıkacak ne yapmış, hepsi şeyden internetten alınma, uydurma ama aynı zamanda hepsine savunma yapmışlar, özü ile ilgili yani. Efendim bu olay öyle olmamıştır, şöyle olmuştur deseydi tek kelime ile bunların hepsi uydurmadır, aslı gelsin, bantlar gelsin, işte ses kayıtları gelsin dese, malzeme yok. Karşı tarafta(Başsavcılık) bunu ispat edemiyor. Onlar bunu kabul edipte savunma yaptığı için biz de onları artık madem kabul ediyor diye gittik…”

“AKP'Yİ BİRAN ÖNCE KAPATACAĞIZ”

AK Parti için ikinci bir kapatma davası açılmasını isteyen Özgüldür “Tespit ettik işte. Odak dedik. Bu saatten sonra yoğunluk aramayacağız. Başsavcı yeniden dava açsa bu iş biter. AKP için tek şey yeter, dava açılsın yeter. TSK rahatsız, AKP'yi biran önce kapacağız… AKP kapatılınca hepsi içeri alınacak” diyor. habervaktim

Bu haber toplam 1560 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri