Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bir Şok Ses Kaydı Daha

03.05.2010 14:24
İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, Tuncay Özkan'ın içeri alınmaması için Ergenekon savcılarını tehdit ediyor...

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz'in ses kaydı ele geçti. Konuşmada Tuncay Özkan'ın gözaltına alınmaması için talimat üstüne talimatlar veriliyor.

İşte o telefon konuşması;

Bu Tuncay ÖZKAN bilmem orgeneraller morgeneralleri, yani bu en tehlikeli konular bunlar.. Sakın gözaltına alarak tutuklayarak işlem yapmayın..

İstifa etseniz bile kurtulamazsınız bu bakımdan kurumlarınızı yargıyı, koruyacağız, aman onlara zarar verecek bir şeyde bulunmayınız.

Bu cumhuriyet mitingleri büyük hassasiyet yarattı, (Tuncay Özkan) falan bunlar çok önemli adamlar. Onu bir almaya malmaya kalktığınız zaman Türkiye'nin altını üstüne getirirsiniz.

İlhan SELÇUK olayı molayı hiç yani yanında solda sıfır kalır .

Subaylara falan hiç bulaşmayın, bak sakın bu Tuncay'ı , o emekli orgeneralleri, bilmem emekli yüksek rütbeli subayları hani Veli KÜÇÜK kimse ordu mordu bir şey demedi.

Neden bir şey demedi? Veli KÜÇÜK ta 10-15 seneden beri bizim Susurluk soruşturma-sından beri pisliklerle adı geçen yok mafya ile adı geçen, yok Susurluk'la adı geçen bir adam..

Şimdi bak dediğim gibi bu konuya çok dikkat edin, yani bunun sonu da yok, önü de yok, emekliye de ayrılınsa istifa edilse yok.

Şu dediğim kişileri asla gözaltına alarak operasyon yapmayın..

Bu haber toplam 1334 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri