Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Shengen vizesi olan Basel'e gidebilir

24 Haziran 2008 / 15:25
VIP Turizm İsviçre vizesi sorununu ortadan kaldırdı. Yarın oynanacak olan Türkiye-Almanya yarı final maçına Shengen vizesi olan gidebilir..
Yarı Final maçı için VIP ile Müthiş kolaylık
Türkiye-Almanya Euro 2008 karşılaması için maçı stadda izlemek isteyen taraftarlarımız Shengen vizesi ile ülkeye giriş yapamıyorlardı. Ülkeye giriş yapmak sadece İsviçre vizesi ile mümkündü. İsviçre vizesi 1 haftadan az bir sürede alınamadığı için Türkiye’den maça katılım imkansız boyutlara ulaştı.

İsviçre Hükümetine yapmış olduğumuz görüşme sonucu VIP Turizm olarak sadece Yarı final maçına özel İSVİÇRE’YE giriş hakkı alındı. Maçı stadda izlemek isteyen vatandaşlarımız Geçerli Shengen vizeleriyle THY’ye ait uçakla maçın oynanacağı Basel şehrine bir günlüğüne giriş yapabilecekler. İsviçre vizesi alma zorunluluğu tamamı ile ortadan kalktı.

VIP Turizm ile Yarı final maçını izlemek isteyen taraftarlar Geçerli Shengen vizesi , 1. sınıf maç bileti, havalimanından tüm transferlerin dahil olduğu paket ile aktarmasız olarak İstanbul-Basel-İstanbul THY uçağıyla maçı izleyebilirler.

Maç paketi için www.vip.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
VIP turizm basına haber7 aracılığıyla seslendi. Değerli basın mensupları, İsviçre hükümetinin VIP turizme sağladığı büyük kolaylığı tumspor ile paylaşmak istedik. www.haber7.com 1. sayfadan haber yapmanızı rica ediyoruz. Bilgi içeriği ve gerekli kolaylıklar basın mensuplarına gösterilecektir.

Saygılarımızla
VIP Turizm
Burak Ayanoğlu

Kaynak:
Bu haber toplam 7304 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri