Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu yöntem 4 Gunde Sigarayı bıraktırıyor

19.12.2009 02:30
Sigarayı bırakmak için bulunan bazi hastanelerde IŞIN cihazı sayesinde, 4 gün 25'er dakikalık sean lara girenler, endorfin (mutluluk hormonu) salgıları yeniden başlatılarak Sigara bağımlılığından kurtuluyor.

Kapali mekanik lara Sigara içilmesinin tümüyle yasaklanması, Son olarak da Sigara paketlerinin üzerine, SİGARANIN Yol Açtığı zararları gösteren fotoğrafların konulması, Sigarayı bırakmak isteyen kiþilerin sayısını artırdı.

Yapılan araştırmaya vesile Sigara içenlerin büyük bölümü yapmak Akciğer kanserinin tek nedeni büyük olan sigaradan, öksürme, Gıdaların gerçekten lezzetini almama, dis sararması gibi şikayetler nedeniyle kurtulmak istiyor, Ancak Bağımlılık Yapan nikotin nedeniyle SİGARANIN profesyonel Yardım alınmadan bırakılması kişiyi oldukça zorluyor.

Uzmanlar, Sigarayı bırakmanın teknoloji havzası ve destek almadan klinik gerçekleştirilmesinin son derece zor olduğunu, sigaradan tümüyle kurtulma konusunda kesin kararını vermiş kiþilerin resmi ve özel hastanelerdeki Sigarayı bıraktırma merkezlerine gitmelerini istiyor.

Hiçbir şekilde AĞRI VE Sancı YOK

Cihazı sayesinde, 4 gün 15'er dakikalık sean lara girenler, endorfin salgıları yeniden başlatılarak Sigara bağımlılığından kurtuluyor IŞIN Bazı hastanelerde bulunan. Bu işlem sırasında, hiçbir şekilde Ağrı kişi ya da sizi hissetmiyor.

Konya Özel Nakipoğlu Hastanesi Başhekimi Dr Kutsi Öncü, "Sigarayı bırakmak bu yöntemle çok kolay, ancak pek çok kişi bunu bilmiyor. Oysa 4 Gunde, Sigarayı yüzde 90 bırakıyor uzatarak 25 dakikalık seanslarımıza " dedi.

İKİNCİ SEAN STAN Sonra TİRYAKİYE Sigara cazip gelmiyor

Bu işlem için, bir sigaraya Ayda kaderi kadar, yani çok cüzi bir ücret aldıklarını anlatan Dr Öncü, şunları kaydetti:

"Pek çok kişi bu Sigarayı bıraktırma yöntemini, bu yöntemle Sigarayı bırakmış bir tanıdığından öğreniyor, bize öyle geliyor. Bu teknikle enfraruj ışınları vücudun 35 akupunktur noktasına Birden uyguluyoruz duyarlı. Bu noktalardan ışınsal uyarıyla ara mesajcılar hareket geçerek, beyine, endorfin salgılaması talimatını veriyor. Böylece, tiryakinin Aldığı nikotin nedeniyle artık vücuduna salgılanmayan endorfin hormonu, hareket geçiyor şekilde yeniden yoğun. Kişi artık, nikotinle değil vücudunun doğal olarak salgıladığı endorfin hormonuyla mutlu olmaya başlıyor. IŞIN güzel tarafı Su, nikotin ve endorfin adet birbirine düşman. Vücut bu tedavinin 2 seansından itibaren mutluluk hormonu salgılamaya başladığı için, kişi sigaradan zevk almadığı Sigara gibi artık bu kişiye cazip bir madde olarak gelmiyor. "

Bu yöntemin özellikle büyük şehirlerde Bazı hastanelerde bulunduğuna işaret yemin Dr Öncü, Sigarayı bırakmaya azmetmiş herkesin bu yöntemle hiç zorlanmadan nikotin bağımlılığından kurtulabileceğini, ev kendisi ev ailesi için bir yaşam başlayacağını vurguladı sağlıklı.

Dr Öncü, bu tedavinin teknoloji şartının uygulamaya başlamadan Önce kişinin 24 saat hiç Sigara içmemiş olması gerektiğini, tedavi süresince ve sonrasındaki bir haftalık dönemde, Vücuttaki Sigara zehirinin hızla atılabilmesi için bol su içilmesi Gunde 3 kez yoğurt tüketilmesi 250 gram ve gerektiğini sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 1976 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri