Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinan Aygün cezaevine sevkedildi

05 Temmuz 2008 / 18:02
BU HABERİN DETAYI Tutuklu Sinan Aygün'den açılışa çiçek “Ergenekon” soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen ATO Başkanı Sinan Aygün, emekli Albay Hasan Atilla Uğur, İbrahim Özcan ve Birol Başaran tutuklandı. Tutuklular
Tüm Gündem Haberlerini Okumak İçinÖnceki Haber Sonraki Haber
Sinan Aygün tutuklandı 5 Temmuz 2008


BU HABERİN DETAYITutuklu Sinan Aygün'den açılışa çiçek


Ergenekon” soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen ATO Başkanı Sinan Aygün, emekli Albay Hasan Atilla Uğur, İbrahim Özcan ve Birol Başaran tutuklandı. Tutuklular Metris cezaevine konuldu.


Sinan Aygün gözaltına alındı...
Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde, savcılık sorgularının ardından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edilen ATO Başkanı Sinan Aygün, emekli Albay Hasan Atilla Uğur, İbrahim Özcan ve ADD Kadıköy Şube Başkanı Birol Başaran tutuklandı.

Prof. Dr. Ercüment Ovalı ise 20 bin YTL kefaletle, yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı.
Kefalet miktarının bir hafta içinde ödenmesi istendi.

KEMAL AYDIN VE NERİMAN AYDIN HASTANEYE KALDIRILDI

Ergenekon” soruşturması kapsamında sevk edildikleri adliyede savcılık sorgularının ardından rahatsızlanan Kemal Aydın ile Neriman Aydın, hastaneye kaldırıldı.Hastaneye böyle götürüldüler...


Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesinde, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet savcılarına ifade veren Kemal Aydın ile Neriman Aydın, sorgularının tamamlanmasının ardından rahatsızlandı.


Adliyeye çağrılan ambulanstaki sağlık görevlilerince ilk müdahaleleri yapılan Kemal ve Neriman Aydın, daha sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.


Kemal Aydın ile sedyeyle hastaneye alınan Neriman Aydın'ın sağlık durumlarının ciddi olmadığı ve hastanede gerekli tedavilerine başlandığı öğrenildi.


Kaynak:
Bu haber toplam 1114 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri