Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinan Engin istifa etmiş

08 Ekim 2008 / 08:04
Bugün Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam istifa etti. Gözler Sinan Engin'e çevrildi. İşte Engin'den çarpıcı açıklamalar;
Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'la birlikte görevini bıraktığını, ancak Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören tarafından istifasının kabul edilmediğini açıklayan menajer Sinan Engin, "Yeni teknik direktör, muhtemelen yabancı bir isim olacak" dedi.

BEN DE İSTİFA ETTİM AMA KABUL EDİLMEDİ

Sinan Engin, şöyle konuştu:

"Öncelikle ben de Ertuğrul Sağlam ile birlikte istifa ettim ama bu kararım kabul edilmedi. Ben bu saatten sonra istifa düşüncemi rafa kaldırıyorum. Tek düşüncem Beşiktaş'ı içinde bulunduğu bu kaos ortamından çıkarmak. Ben Yıldırım Demirören yönetimi ile geldim ve bugünden sonra sadece onlarla beraber giderim. Ayrıca şunu da belirteyim Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü yabancı olacak.

HOCA YABANCI OLACAK

Dün ve bugün medyada çıkan haberlerde Mustafa Denizli'nin adı Beşiktaş ile anılıyor. Ama ben bu takımın menajeri olarak kesinlikle böyle bir düşüncemizin olmadığı söylemek isterim. Mustafa Denizli'nin Beşiktaş'ın teknik direktörü olmayacağını kesinlikle söyleyebilirim. Ayrıca yabancı olmasını düşündüğümüz yeni teknik adamımıza bu takımı en iyi anlatacak kişi benim. Yeni gelecek teknik adamımıza kısa sürede hem ülkemizi, hem de Beşiktaş'ın içinde bulunduğu durumu en iyi şekilde anlatacağıma eminim."

BEN İSTİFA ETSEM HER ŞEY DÜZELECEK MİYDİ?

Sinan Engin, Beşiktaş'ın sıkıntılı bir dönemden geçtiğini de vurgularken, "Kimse Beşiktaş'ı düşünmüyor. Herkes olayları kendine göre yorumluyor. Ama ortada Beşiktaş var ve bu durumdan en çok zarar gören kulübümüz oluyor. Son oynadığımız Hacettepe maçında beni istifaya davet eden taraftarlarımıza da söylemek istiyorum. Ben istifa edince, her şey düzelecek miydi? Bundan sonra herkes Beşiktaş'ın menfaatleri için ne dediğini ve nasıl hareket ettiğine dikkat etmeli" dedi.

Kaynak: Vatan

Bu haber toplam 938 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri