Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinan Engin şaşırttı

11 Temmuz 2008 / 14:53
İki futolcuyu kapı önüne koyan Beşiktaş'ta tuhaf olaylar yaşanıyor. Menajer Sinan Engin'ten beklenmedik bir çıkış geldi.
Beşiktaş Menajeri Sinan Engin'den pek de beklenmedik bir çıkış geldi !.. Engin, kavga ettikleri için satışa çıkartılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmesini istedi.

Daha önce bu konuda son derece sert açıklamalar yapan ve katı bir tutum sergileyen Sinan Engin, yönetimin iki futbolcuyu da satış listesine koymasının ardından beklenmeyen bir açıklama yaptı.

Lig TV'ye konuşan Engin, her iki oyuncunun da affedilmesini istediğini ancak son kararı yönetimin vereceğini söyledi. Özellikle İbrahim Üzülmez'i çok sevdiğini söyleyen Engin, "Onun yeri ayrı, 8 yıldır bu takımda" diye konuştu. Engin İbrahim Toraman'ı da sevdiğini sözlerine ekledi.

Beşiktaş'a yıllardır hizmet veren bu iki futbolcunun takımdan böyle ayrılmaması gerektiğini savunan Sinan Engin, "Ben affedilmelerini isterim ama bu sonuçta benim istememle olacak bir şey değil. Buradaki karar artık tamamen yönetime ait. Olay benden çıktı" diye konuştu.

İki futbolcuyu satış listesine koyan yönetimin, Sinan Engin'in bu çağrısına ne yanıt vereceği merakla bekleniyor
Kaynak:
Bu haber toplam 976 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri